Главная > Позашкільні навчальні заклади / Стрічка / Молодь та спорт > Борці Чернівецької обласної ДЮСШ привезли золоті медалі зі Львова

Борці Чернівецької обласної ДЮСШ привезли золоті медалі зі Львова

16-04-2018, 16:21. Разместил: Moderator
У Львові 14 квітня відбувся шостий міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті майстра спорту міжнародного класу, чемпіона Світу і Європи серед юніорів та володаря Кубку Світу Ігоря Первачука.

Змагання проходили у легкоатлетичному манежі «Велотрек СКА». У них взяли участь молодші юнаки 2003-2005 років народження з різних областей України, а також учасники з Угорщини, Італії та Білорусі.

Чернівецьку область гідно представили вихованці Чернівецької обласної ДЮСШ.

Серед юнаків у ваговій категорії до 34 кг.  перемогу святкував вихованець школи Мороз Михайло. Юний спортсмен впевнено переміг всіх своїх опонентів та посів І місце.

Ще одну злоту нагороду для команди Чернівецької обласної ДЮСШ у ваговій категорії до 48 кг. виборов Валентин Клепак, який протягом всього турніру демонстрував красиву, технічну боротьбу, не давши жодного шансу суперникам.

Юних спортсменів було нагороджено грамотами, медалями, кубками відповідних ступенів, футболками, сувенірами та грошовими винагородами.

Тренуються борці під керівництво старшого тренера-викладача відділення вільної боротьби Сергія Теофіловича Одинака.

Вітаємо спортсменів  та бажаємо подальших перемог на борцівському килимі!