Главная > Заклади позашкільної освіти області / Стрічка / Художньо-естетичне виховання > Відкрито обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Буковинська зіронька»

Відкрито обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Буковинська зіронька»


9-11-2017, 14:31. Разместил: Moderator
Відповідно до Закону України «Про позашкільну освіту», на виконання наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 25.08.2015 №337 «Про затвердження плану заходів щодо реалізації концепції національно - патріотичного виховання дітей і молоді у навчальних закладах Чернівецької області на 2015-2020р.р.» та з метою патріотичного виховання підростаючого покоління, популяризації дитячого мистецтва, пошуку й підтримки обдарованих дітей, сьогодні, 9 листопада 2017 року розпочався обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Буковинська зіронька».
Відкрила  захід Ірина Ісопенко, заступник директора Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, яка привітала всіх присутніх з урочистим відкриттям ХІХ фестивалю-конкурсу  «Буковинська зіронька», який символічно відбувається в День української писемності та мови. Ірина Юліанівна підкреслила: « Обдарованість – це своєрідна іскра Божа, яка знаходиться в душі кожної дитини. А наше з вами завдання – це вміння відшукати, підтримати, запалити, щоб цей вогник став яскравою особистістю. Тому що, саме Буковина, найбагатша, найталановитіша на видатних діячів. Ми маємо ким пишатися! Бажаю вам впевненості, настрою, зібратися з своїми силами і вміннями і підтвердити вище сказане. Успіхів вам та приємних вражень!»
Триватиме обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Буковинська зіронька» 9-10 листопада 2017 року.


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад