Главная > Заклади позашкільної освіти області / Галерея учнівської інтелектуальної еліти / Стрічка > Високі перемоги чернівецьких школярів у «XXIV Міжнародній конференції молодих вчених ICYS-2017»

Високі перемоги чернівецьких школярів у «XXIV Міжнародній конференції молодих вчених ICYS-2017»


25-04-2017, 10:54. Разместил: Moderator

З 16 по 22 квітня 2017 року в м. Штутгарт (Німеччина) проходила «XXIV Міжнародна конференція молодих вчених - ICYS-2017» (International Conference of Young Scientists). Конференція відбувалась в 6 номінаціях: математика, інформатика, екологія, науки про життя, фізика та інженерія.

У конференції брали участь команди з 26 країн Європи, Азії та Америки. У команду України входили 10 учнів з різних міст.

Команду з Чернівців  за конкурсним відбором представляли  5 учнів: Веремчук Микола (фізика), Григорчук Максим (фізика), Кузик Тарас (фізика), Олексишин Олексій (математика) – Чернівецький ліцей №1 та Качур Артур (астрофізика) – Чернівецька гімназія №5.

Загалом команда України виборола 9 медалей, з них  чернівецькі школярі вибороли:  одна золота медаль (Качур Артур),  дві срібні медалі (Веремчук Микола та Олексишин Олексій),  три бронзові медалі (Веремчук Микола, Григорчук Максим та Качур Артур).

Слід відзначити, що конкуренція у цьому році була особливо жорстокою, оскільки у конференції  брали участь сильні команди.

Команду готував і супроводжував Пшенічка Пауль Францович, учитель фізики Чернівецького ліцею №1, президент Чернівецького молодіжного наукового товариства «Квазар», заслужений вчитель України.

Найкращі вітання та слова подяки висловлюємо переможцям, учасникам та керівнику команди.

Сайт конференції: https://www.icys2017.com
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад