Главная > Заклади позашкільної освіти області / Стрічка / Виступи спортсменів на теренах України > Нові спортивні звершення тенісистів Чернівецької ОДЮСШ

Нові спортивні звершення тенісистів Чернівецької ОДЮСШ

28-04-2015, 17:05. Разместил: Moderator
Зі спортивними здобутками повернулися із Закарпаття тенісисти Чернівецької обласної ДЮСШ, де з 23 по 26 квітня 2015 року змагалися у відкритій першості Тячевської ДЮСШ. У змаганнях взяли  участь 80 юних спортсменів з Ужгорода, Тячева, Мукачева, Виноградова, Хмельницького, Тернополя, Львова, Івано-Франківська, Коломиї та Чернівців.
Серед юнаків до 10 років  в одиночному розряді бронзову нагороду виборов учень тренера Вілігорської Н.О. Макаренко Василь.
Вихованець ОДЮСШ Калинюк Олексій  в парному розряді разом із представником команди з міста Стрий та в особистому змаганні серед юнаків до 12 років здобув друге місце.
Підтвердила свою спортивну майстерність у парному розряді серед дівчат до 14 років Іванченко Анастасія, яка здобула перше місце, вигравши з представницею з міста Ужгород всі партії. В одиночному розряді, Анастасія поповнила скарбничку медалей сріблом.
Тенісний сезон продовжується. Попереду нові турніри і змагання, і, звісно ж, нові перемоги.