Главная > Заклади позашкільної освіти області / Оздоровлення / Стрічка > Відкриття II профільної зміни в таборі «Лунка»

Відкриття II профільної зміни в таборі «Лунка»


27-06-2014, 10:51. Разместил: Moderator
 

 

26 червня в дитячо-оздоровчому таборі «Лунка» відбулося відкриття ІІ профільної зміни екологічного спрямування. Під час святкового відкриття юних екологів привітали Оксана Сакрієр, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА; Людмила Головченко, директор Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді; О. Баранець, директор чернівецького міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.
Оксана Сакрієр побажала юннатам гарного відпочинку, нових друзів, приємних вражень та почуття справжнього патріотизму: «Бажаю вам такого ж драйву, як сьогодні, на весь період відпочинку. Будьте справжніми, будьте дружніми, повсякчас усміхненими та активними! Незабутніх вам вражень та наснаг».
Людмила Головченко звернулася до свої вихованців: «Шановна лунківська родино, ані дощ, ані вітер, ані холод не можуть вам завадити гарно відпочити на природі, набратись нових вражень і знань. Ми дуже раді, що між вами багато тепла, радості й доброти. Бажаю Божого благословення, сонячних днів та неповторних вражень. Нехай ваше табірське життя буде чудове!»
З особливим патріотизмом, силою волі і духу прозвучав гімн України. Після того як синьо-жовтий стяг замайорів над Буковинськими Карпатами вся родина юних екологів урочисто проголосила клятву юнната та виконала гімн Лунки. Наймолодші учні під шквалом емоцій відпустили у небо повітряні кульки, що вмить розігнали хмари, і над табором яскраво засяяло сонце, додаючи всім святкового настрою та оптимізму. Цьогоріч кожен загін вирізнявся українською національною символікою.
А тим часом відкриття продовжилось святковим концертом, під час якого відпочиваючі продемонстрували свої таланти.
Ті, хто в таборі не вперше, охоче діляться враженнями, не приховуючи радості від того, що вони знову повернулися сюди.
Усі охочі мали змогу взяти участь у майстер-класах, які провели керівники гуртків еколого-натуралістичних центрів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад