Главная > Заклади позашкільної освіти області / Стрічка > Дива трапляються тільки у дитинстві…

Дива трапляються тільки у дитинстві…


19-06-2014, 16:18. Разместил: Moderator
 
З приходом найтеплішої пори року, яка дарує дітям тепло, радує своїми барвами, різноманітними квітами 18 червня у вихованців творчого об’єднання раннього розвитку дитини «Малюк»  Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» відбулося свято «Прощай, «Малюк!». 
Під час випускного ранку гуртківці із щирими радісними емоціями співали прощальні пісні «Наступає розставання», «Ми - першокласники», розказували вірші-подяки керівникам гуртків, також на святі згадувалось про школу, яка вже незабаром чекає на них. Традиційно заступник директора з навчальної роботи Центру Дутчак Інна Іванівна вітала усіх вихованців. Хвилюючою миттю для дітей стало вручення їм перших у житті свідоцтв державного зразка про позашкільну освіту, а також пізнавальних книжок на згадку про перебування в навчальному закладі. Гуртківці не стримували своїх емоцій, обіцяли сумувати і бути чемними і розумними у подальшому шкільному житті.
Творче об’єднання раннього розвитку дитини «Малюк» створює сприятливі умови навчання, виховання творчої особистості, розкриття її природних нахилів, здібностей, розвитку почуття прекрасного, які дають можливість реалізувати себе у шкільному житті.


 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад