» » «Позашкільна освіта на Буковині повинна процвітати», – Михайло Бауер
Інформація
  • Переглядів: 1264
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 25-10-2013, 16:59
25-10-2013, 16:59

«Позашкільна освіта на Буковині повинна процвітати», – Михайло Бауер

Категорія: Заклади позашкільної освіти області

Сьогодні, 25 жовтня 2013 р., на базі Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» відбулося підведення підсумків Всеукраїнського семінару-практикуму голів методоб’єднань та керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва. У роботі круглого столу взяв участь директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Бауер.

«Наша мета – щоб у кожному куточку нашого краю позашкільна освіта процвітала. Щоб вона відповідала сучасним стандартам. Ми робимо впевнені кроки у цьому напрямку: незабаром плануємо створити у Вижниці школу хореографічного мистецтва на обласному рівні, у Чернівцях – школу великого тенісу. Нам вже є чим пишатися, адже у нас є такі позашкільні заклади, як Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини», Буковинська Мала академія наук, які вносять вагомий внесок у формування творчої, інтелектуальної талановитої молоді. Ми докладаємо зусиль, щоб високою дисциплінованістю, наполегливою працею і спільними зусиллями вивести нашу позашкільну освіту на передовий рівень», - розповів присутнім головний освітянин краю. По завершенню круглого столу Михайло Бауер вручив усім учасникам семінару сертифікати.

«Ми отримали справжню естетичну насолоду. Дякуємо за теплий гостинний прийом. Буковина – край багатий на таланти, ми в цьому переконалися», - поділилися враженнями учасники семінару.

«Позашкільна освіта на Буковині повинна процвітати», – Михайло Бауер«Позашкільна освіта на Буковині повинна процвітати», – Михайло Бауер«Позашкільна освіта на Буковині повинна процвітати», – Михайло Бауер«Позашкільна освіта на Буковині повинна процвітати», – Михайло Бауер«Позашкільна освіта на Буковині повинна процвітати», – Михайло Бауерthumb]«Позашкільна освіта на Буковині повинна процвітати», – Михайло Бауер«Позашкільна освіта на Буковині повинна процвітати», – Михайло Бауер«Позашкільна освіта на Буковині повинна процвітати», – Михайло Бауер«Позашкільна освіта на Буковині повинна процвітати», – Михайло Бауер«Позашкільна освіта на Буковині повинна процвітати», – Михайло Бауер«Позашкільна освіта на Буковині повинна процвітати», – Михайло Бауер«Позашкільна освіта на Буковині повинна процвітати», – Михайло Бауер«Позашкільна освіта на Буковині повинна процвітати», – Михайло Бауер«Позашкільна освіта на Буковині повинна процвітати», – Михайло Бауер«Позашкільна освіта на Буковині повинна процвітати», – Михайло Бауер

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше