» » Творчий звіт в Чернівецькому обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді
Інформація
  • Переглядів: 593
  • Автор: Moderator
  • Дата: 3-06-2013, 10:32
3-06-2013, 10:32

Творчий звіт в Чернівецькому обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

Категорія: Заклади позашкільної освіти області

31 травня 2013 року в Чернівецькому обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбувся творчий звіт. В урочистостях взяли участь: Л.М.Тарангул, заступник Директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації, В.М.Каменецький, начальник відділу біоресурсів, заповідної справи і формування екомережі Департаменту екології та туризму, керівники обласних позашкільних навчальних закладів.

На чарівну «Країну Юннатію» перетворився Центр в цей день. Усі запрошені та гості разом із вихованцями могли відвідати казкові міста: «місто Зоологів», «місто Квітникарів», «місто Творчості», «місто Фотолюбителів» та «місто Науки», де їхній увазі пропонувалися виставки кращих робіт вихованців, експозиції, майстер класи.

Учасники заходу могли власноруч проводити досліди в «місті Науки», вправлятись у виготовленні композицій і творчих робіт в «місті Квітникарів» та «місті Творчості», поспілкуватись із тваринами живого куточка в «місті Зоологів», помилувались чудовими фотороботами та сфотографуватись напам’ять в «місті Фотолюбителів».

Вміють у позашкіллі працювати, вміють співати і веселитись. Чудові виступи підготували вихованці гуртків «Любителі домашніх тварин», «Юні екологи», «Школа еколідера» та «Юні квітникарі-аранжувальники».

Л. М. Тарангул та Л.Ю.Головченко нагородили відповідними грамотами кращих педагогів та вихованців Центру. В.М.Каменецький нагородив Комунальний заклад грамотою Департаменту екології і туризму за високий професіоналізм та багаторічну плідну роботу у сфері екологічного виховання підростаючого покоління.

Творчий звіт в Чернівецькому обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молодіТворчий звіт в Чернівецькому обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

  


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Березень 2020 (82)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше