» » Любов Тарангул: Позашкілля у Чернівецькій області має всі можливості стати могутнім й самодостатнім
Інформація
  • Переглядів: 4564
  • Автор: Moderator
  • Дата: 31-05-2013, 15:57
31-05-2013, 15:57

Любов Тарангул: Позашкілля у Чернівецькій області має всі можливості стати могутнім й самодостатнім

Категорія: Позашкільні навчальні заклади

Сьогодні відбувся творчий звіт Комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді». В урочистостях взяли участь: Л.М.Тарангул, заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА; В.М.Каменецький, начальник відділу біоресурсів та формування екомережі Департаменту екології та туризму.

Любов Миколаївна від імені директора Департаменту освіти і науки Михайла Бауера привітала педагогічний колектив, вихованців та вручила нагороди найкращим.

«Позашкілля у Чернівецькій області має всі можливості стати могутнім й самодостатнім, – зазначила Любов Тарангул. – Надзвичайно приємно, що кожного року на цій галявині імпровізовано переплітаються барви природи та дитячі усмішки. Ми зможемо вберегти Землю тільки тоді, коли будемо знати, як це зробити. Саме ці знання допомагає отримати Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, тож нехай стежина сюди ніколи не заросте».

За словами Л.Ю.Головченко, директора ЧОЦЕНТУМу протягом 2012/2013 н.р. завдяки творчій праці педагогічного та учнівського колективу Центр став осередком самореалізації, соціальної адаптації дітей, за що став лауреатом Всеукраїнського відкритого рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників».

Центр здобув І місце в о обласному етапі Всеукраїнського конкурсу веб-сайтів у номінації «Веб-сайт обласного позашкільного закладу».

У минулому навчальному році позашкільну екологічну освіту отримали понад 1000 вихованців, які працювали у 49 об’єднаннях. Це 35 різнопрофільних гуртків, 6 еко-лекторіїв «Природа – наш дім», Школа еко-лідера.

200 дітей із Кіцманського, Сторожинецького, Нолвоселицького, Заставнівського районів працювали в очній/заочній біологічній школі. Педагогічний колектив закладу створює всі умови для розвитку дітей, особлива увага приділяється залученню учнів до участі у всеукраїнських, обласних конкурсах.

Вихованці гуртка «Юні бджолярі» (керівник – В.В.Головченко) стали учасниками І Всеукраїнського зльоту трудових об’єднань, здобули ІІ командне місце. Скрипкар Андрій виборов І місце у іменному змаганні-практикумі юних дослідників за напрямком.

Неодноразово представляли на чисельних обласних, національних та міжнародних виставках своїх улюбленців вихованці гуртка «Юні голубівники» (керівник – майстер голубиного спорту України І.Д.Боднараш. У цьому навчальному році вихованці гуртка стали переможцями у 33 Міжнародній олімпіаді з голубиного спорту, де зайняли ІІІ місце; у І етапі Кубка Європи – ІІ місце та неодноразово ставали призерами чемпіонату України з голубиного спорту.

Заняття гуртка «Господарочки» (керівник – В.В.Кузмінська) сприяють розвитку допитливості, зібраності, пізнавального інтересу до традицій українського народу. Також дівчатка займаються дослідницькою справою. Цього року вихованки гуртка посіли у фінальному етапі конкурсу «Навчально-дослідна земельна ділянка» ІІІ місце, а у призовій акції «Дослідницький марафон» – І місце.

Призерами-переможцями Всеукраїнського конкурсу «В об’єктиві натураліста» стали вихованці гуртка «Фотонатуралісти».

У новому форматі поновила роботу «Школа еко-лідера». Під час навчання учні разом зі студентами біологічного факультету вивчають закони довкілля та методи їх дослідження.

Після святкового концерту, який подарували присутнім вихованці Центру, школярі розділилися по загонах та розійшлися станціями «Країни Юннатії». Усіх з радістю зустріли «Місто Науки», «Місто Квітникарів», «Місто Зоологів», «Місто творчості», «Містечко нових відчуттів».


Любов Тарангул: Позашкілля у Чернівецькій області має всі можливості стати могутнім й самодостатнім
Любов Тарангул: Позашкілля у Чернівецькій області має всі можливості стати могутнім й самодостатнім Любов Тарангул: Позашкілля у Чернівецькій області має всі можливості стати могутнім й самодостатнім Любов Тарангул: Позашкілля у Чернівецькій області має всі можливості стати могутнім й самодостатнім Любов Тарангул: Позашкілля у Чернівецькій області має всі можливості стати могутнім й самодостатнім Любов Тарангул: Позашкілля у Чернівецькій області має всі можливості стати могутнім й самодостатнім Любов Тарангул: Позашкілля у Чернівецькій області має всі можливості стати могутнім й самодостатнім Любов Тарангул: Позашкілля у Чернівецькій області має всі можливості стати могутнім й самодостатнім Любов Тарангул: Позашкілля у Чернівецькій області має всі можливості стати могутнім й самодостатнім Любов Тарангул: Позашкілля у Чернівецькій області має всі можливості стати могутнім й самодостатнім Любов Тарангул: Позашкілля у Чернівецькій області має всі можливості стати могутнім й самодостатнім Любов Тарангул: Позашкілля у Чернівецькій області має всі можливості стати могутнім й самодостатнім Любов Тарангул: Позашкілля у Чернівецькій області має всі можливості стати могутнім й самодостатнімЛюбов Тарангул: Позашкілля у Чернівецькій області має всі можливості стати могутнім й самодостатнімскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2018 (102)
Листопад 2018 (243)
Жовтень 2018 (175)
Вересень 2018 (85)
Серпень 2018 (124)
Липень 2018 (106)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше