Інформація
  • Переглядів: 2159
  • Автор: Moderator
  • Дата: 16-05-2013, 11:00
16-05-2013, 11:00

«Знай і люби с вій край»

Категорія: Заклади позашкільної освіти області

«Знай і люби с вій край» – таку назву має виставка-конкурс творчих робіт гуртків декоративно-ужиткового мистецтва, яка традиційно відкривається в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання "Юність Буковини" наприкінці року в рамках обласного проекту «Галерея мистецтв».

14 травня на відкриття цьогорічної виставки конкурсу завітали керівники гуртків та вихованці позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів міста. З вітальним словом до присутніх виступила головний спеціаліст Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Е.Г.Дорогова, яка зазначила важливість національного виховання засобами народного мистецтва та побажала учасникам виставки успішної участі у конкурсі. Про важливість знання та розвитку мистецтва рідного краю звернулась у своєму вітанні член обласного журі, методист учбово-методичного центру культури Буковини, член Національної спілки художників України Тамара Покотило. «В усьому світі немає аналогів української вишиванки і весь світ захоплюється майстерністю народних майстрів України, - зазначила Тамара Володимирівна, - і як важливо щоб молоде покоління не втратило духовні надбання нації, щоб пишались своєю  належністю до культури українського народу». Зі словами щирої вдячності звернулась до керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва методист Чернівецького обласного центру естетичного виховання "Юність Буковини" Г.Г.Александровська. Ганна Григорівна звернула увагу присутніх на масштабність виставки, яка у цьому році є ювілейною, адже започаткована у 2003 році.  Лише за останні 5 років 140 вихованців гуртків декоративно-ужиткового мистецтва Чернівецької області стали дипломантами Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край». Ганна Григорівна підкреслила наскільки важливою є перемога у Всеукраїнському етапі виставки-конкурсу, адже роботи переможців впродовж року експонуються у виставковій залі Українського Державного центру позашкільної освіти у м.Києві.

У святі відкриття  взяли участь вихованці зразкового художнього колективу вокального гуртка «Шарм» (керівник Л.Кірнадз), народного художнього колективу - вокального гуртка «Мрія» (керівник С.Літовська), хореографічного гуртка "Сюрприз" (керівник Я.Олійник) Чернівецького обласного центру естетичного виховання "Юність Буковини", які підготували надзвичайно емоційну концертну програму для учасників та гостей виставки.

«Знай і люби с вій край»«Знай і люби с вій край»«Знай і люби с вій край»«Знай і люби с вій край»«Знай і люби с вій край»«Знай і люби с вій край»

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше