• Автор: Moderator
  • Дата: 15-06-2012, 15:02
15-06-2012, 15:02

Категорія: Заклади позашкільної освіти області

12-14 червня 2012 року в м.Івано-Франківську відбувся Чемпіонат України з боротьби вільної серед юнаків і дівчат 1995-1996 років народження. Успішно виступили на цих змаганнях вихованці Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи.
Золоту медаль в ваговій категорії 63 кг здобув Пенюк Денис (тренер-викладач Безродний Олексій Васильович). Його шлях до перемоги на цих змаганнях був тривалим і напруженим. В ваговій категорії 63 кілограми, в якій виступав Денис, було заявлено рекордну кількість учасників - 37 чоловік з 21 області України. Він переміг представників Тернопільської, Донецької, Хмельницької та Сумської областей. А у фіналі виграв у чемпіона ІУ Спортивних ігор школярів України Павла Хруся з Волині. Посівши перше місце, Денис виконав норматив майстра спорту України.
Срібну нагороду Чемпіонату України в ваговій категорії 76 кг виборов ще один вихованець ЧОДЮСШ - Скрипник Вадим (тренер-викладач Одинак Сергій Теофілович). На шляху до фіналу, Вадим переміг спортсменів з Сумської, Київської, Хмельницької та Миколаївської областей. А у фінальній сутичці поступився чемпіону ІУ Спортивних ігор школярів України киянину Руслану Ричко.
Своїми успішними виступами юнаки здобули право захищати честь України на Чемпіонаті Європи серед кадетів в липні в м.Катовіце (Польща) та Чемпіонаті світу в серпні цього року в м. Баку (Азербайджан).
Головне управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації вітає спортсменів та тренерів і бажає майбутніх успіхів та гучних перемог на борцівському килимі.

Шлях до Чемпіонату  Європи  вихованців Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи