• Автор: Moderator
  • Дата: 12-06-2012, 11:22
12-06-2012, 11:22

Категорія: Заклади позашкільної освіти області

10 червня 2012р. був проведений в м.Кам’янець-Подільському Хмельницької області ІІ етап Територіального Чемпіонату України з картингу Західного регіону.
Відповідальними за організацію та проведення змагань, забезпечення суддями змагань (5 суддів національної категорії та 3 судді першої категорії з автомобільного спорту картинг) були працівники Комунального закладу "Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді". В змаганнях прийняли участь 15 команд з Чернівецької (5 команд– обласний центр науково-технічної творчості учнівської творчості, Кельменецький ТСОУ, Глибоцька автомобільна школа ТСОУ, автомобільний клуб “Буковина”, м.Новодністровськ), Хмельницької (3 команди), Рівненської (3 команди), Львівської (1 команда), Івано-Франківської (1 команда) та Тернопільської (2 команди) областей загальною кількістю 63 пілоти.
Змагання складалися шосейно-кільцевих перегонів в класах картів: „Піонер-Н - міні” (7 учасників), „Піонер-Н” (6 - учасників), „Піонер-Б” (5 учасників), “Кадет” (4 учасника), „Популярний-юнаки” (8 учасників), „Популярний” (27 учасників), „ІСА” (7 учасників). До змагань допускалися спортсмени, які вивчили правила змагань з автомобільного спорту в об’ємі, необхідному для участі в змаганнях з картингу.
Учасники змагань у фінальних заїздах долали: для дорослих – 16 кіл; для юнаків - 10 кіл; для групи „Піонер” - 8 кіл. Довжина одного кола картингової траси 950м. Результат кваліфікувався зарахованим при подоланні учасником 75% довжини траси.
Найкращі вихованці гуртків картингістів (керівник гуртків Миронов В.І.) представляли Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді на ІІ етапі територіального чемпіонату з картингу 2012р. Західного регіону. До складу команди входили Покорний Остап, Гринчук Дмитро, Боднарюк Сергій, Ільїн Віктор, Балашев Андрій, Пазюк Вадим, Лелик Максим, Санін Микола, Вахата Віталій, Пономар Сергій, Пономар Андрій, Миронов Руслан, Сорокопуд Артем. Команда картингістів обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді до своїх досягнень в 2012році додала 3 золотих, 3 срібних і 1 бронзову медалі ( з 21 комплекту нагород):
І місце: - Боднарюк Сергій в класах картів “Піонер-Н” та в класах картів “Піонер-Б”;
- Миронов Руслан в класі картів “Популярний”;
ІІ місце: – Ільїн Віктор в класах картів “Піонер-Б” та в класах картів “Кадет”;
- Вахата Віталій в класі картів “Популярний”;
ІІІ місце – Покорний Остап в класі картів “Піонер-Н-міні”.
Титулованному гуртківцю Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської, неоднарозовому переможцю Всеукраїнських змагань з картингу Боднарюку Сергію було вручено посвідчення про присвоєння звання кандидата в майстри спорту.