• Автор: Moderator
  • Дата: 16-05-2012, 16:45
16-05-2012, 16:45

Категорія: Заклади позашкільної освіти області

Нещодавно в місті Дніпропетровську завершились змагання з веслування на байдарках та каное в залік ІV Спортивних ігор школярів України. За перемогу на водах Дніпра боролись представники 19 областей України.
У складі збірної команди Буковини виступали Новодністровські школярі — вихованці ДЮСШ “Авангард” ФСТ “Україна” та обласного комунального закладу “ДЮСШ у м.Новодністровськ”. Вони принесли в скарбничку області 205 залікових очок і посіли п'яте місце в ІІІ групі областей.
Кращим з наших веслувальників став Олександр Шпак - вихованець ДЮСШ “Авангард” (тренер-викладач О.І. Осипенко), який здобув для збірної команди області срібну і дві бронзові нагороди. В одиночному веслуванні на байдарці: на дистанції 1500 метрів з результатом 1.55.32 сек він фінішував другим, на дистанції 500 та 200 метрів став третім.
Ближче всього до п'єдесталу пошани була Анастасія Івасюк — представниця ДЮСШ “Авангард” (тренер О.І. Осипенко), яка в одиночному веслуванні на байдарці на дистанції 200 метрів посіла п'яте місце. Шостим на дистанції 5000 метрів став Бойчук Вадим (ДЮСШ “Авангард” тренер С.К. Осипенко). Восьме місце в змаганнях серед байдарок-двійок на дистанції 500 метрів посіли Руснак Ростислав (ДЮСШ “Авангард”, тренер С.К. Осипенко) та Ігор Сафтюк (ОКЗ “ДЮСШ у м.Новодністровськ”, тренер О.О. Сухий).
Змагання з веслування на байдарках та каное — останній вид змагань ІV Спортивних ігор школярів України для збірних команд з видів спорту Чернівецької області. Після цього Головною суддівською колегією буде визначене загальнокомандне місце буковинських школярів.