» » Майстер-клас "Організація та проведення польових практик еколого-природничого спрямування в позашкільній освіті"
Інформація
  • Переглядів: 337
  • Автор: Moderator
  • Дата: 9-07-2018, 09:32
9-07-2018, 09:32

Майстер-клас "Організація та проведення польових практик еколого-природничого спрямування в позашкільній освіті"

Категорія: Заклади позашкільної освіти області / Оздоровлення

5 липня 2018 року в урочищі «Лунка» в околицях смт. Красноїльськ Сторожинецького району відбувся майстер-клас «Організація та проведення польових практик еколого-природничого спрямування в позашкільній освіті» для педагогічних працівників Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, Заставнівського еколого-натуралістичного центру дітей та юнацтва, Сторожинецького центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Набутий досвід стане в пригоді педагогам, які працюватимуть вихователями під час профільної екологічної зміни у ПОВЗ «Лунка». Вибір теми й місця проведення обумовлений необхідністю володіння педагогами основними навичками досліджень у природі та знання місцевої флори і фауни для успішної роботи з вихованцями.
Сучасна еколого-природнича освіта значною мірою базується на конкретних знаннях та практичних вміннях дослідження природи, тому у Чернівецькому ОЦЕНТУМ традиційно у весняно-літній період значна увага приділяється саме польовим практикам. 
Програма майстер-класу включала ботанічний, зоологічний і мікологічний практикуми з методів польових досліджень. З методами збору, камеральної обробки та гербаризації рослин учасників ознайомили асистент кафедри ботаніки, лісового та садово-паркового господарства к. б. н. Тетяна Дмитрівна Никирса та керівник гуртків КЗ ЧОЦЕНТУМ Надія Георгіївна Литвін. Завідувач природничого відділу КЗ ЧОЦЕНТУМ Віктор Вадимович Головченко навчав розрізняти широко розповсюджені у регіоні види їстівних, неїстівних та отруйних шапинкових грибів. Методист відділу екологічної освіти КЗ ЧОЦЕНТУМ к. б. н., доцент Лариса Миколаївна Хлус продемонструвала основні методи спостереження за тваринами у природі.
Присутні ознайомилися з методичними посібниками, підготовленими за тематикою майстер-класу та адаптованими для гурткової роботи у таборах, намітили на майбутнє тематику для розробки навчально-методичних матеріалів з проблем польових досліджень, необхідних для роботи керівників гуртків.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Червень 2020 (8)
Травень 2020 (115)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше