Error: Incorrect password!
Проведено відкритий Чемпіонат Чернівецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Підсніжник» » Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації
 
» » Проведено відкритий Чемпіонат Чернівецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Підсніжник»
Інформація
  • Переглядів: 626
  • Автор: Moderator
  • Дата: 24-04-2018, 11:30
24-04-2018, 11:30

Проведено відкритий Чемпіонат Чернівецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Підсніжник»

Категорія: Заклади позашкільної освіти області / Молодь та спорт

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки від 06.03.2018 №103 «Про організацію та проведення традиційної особисто-командної першості Чернівецької області серед учнівської молоді зі спортивного орієнтування «Підсніжник» Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді 21-22 квітня 2018р. провів відкритий Чемпіонат Чернівецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Підсніжник».
У Чемпіонаті взяли участь 10 збірних команд районів та міст області, крім команд Кельменецького району та м.Новодністровська. У програму змагань входив також клубний залік, де було представлено 28 команд. Учасники змагалися по вікових групах від 12 до 21 року.
На відкритті змагань  привітали учасників директор Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Коновалова Г.М. та головний суддя змагань Омельченко І.А
Головну суддівську колегію змагань очолював завідувач відділом організаційно-масової роботи  ОЦТКЕУМ, суддя Національної категорії  Ігор Омельченко. Для організації та проведення змагань суддівська колегія використовувала комп’ютерну техніку, що сприяло оперативності обробки та подачі інформації. Підготовлено до змагань оновлені  спортивні карти.
Змагання відбувся в лісовому масиві с.Грушівка Глибоцького району. Траси для учасників змагань підготували кваліфіковані судді.  старти відбувались  на території лісового масиву. У перший день на старт вийшло 280 спортсменів-орієнтувальників.
22.04.2018  кількість бажаючих позмагатись склала 225 учасників. Учасники змагалися на середніх дистанціях класів кандидатів у майстри спорту та масових розрядів. Гарні краєвиди, важкі та силові фінішні етапи вимагали у спортсменів боротьби до останньої секунди.
Накал спортивної боротьби підвищувала відповідальність кожного спортсмена. За особистим результатом учасник змагань кожного дня приносив очки до скарбнички своєї команди.
За підсумками клубного заліку І місце здобула команда Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, ІІ місце – команда «Червона діброва» Глибоцького району, ІІІ місце – команда Глибоцького центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.
У результаті районного заліку І місце здобула команда Глибоцького району, ІІ місце – посіла команда міста Чернівці, ІІІ місце – команда Сторожинецького району.
Переможці в особистій першості були нагороджені грамотами, медалями.
 
Фото

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше Error: Incorrect password!