» » Відкрито виставку творчих робіт вихованців гуртка «Юний дизайнер» ЧОЦЕВ «Юність Буковини» – «Відродження»
Інформація
  • Переглядів: 252
  • Автор: Moderator
  • Дата: 2-04-2018, 09:28
2-04-2018, 09:28

Відкрито виставку творчих робіт вихованців гуртка «Юний дизайнер» ЧОЦЕВ «Юність Буковини» – «Відродження»

Категорія: Позашкільні навчальні заклади

28 березня 2018 року в центрі культури «Вернісаж» з великим успіхом відкрилась виставка творчих робіт вихованців гуртка «Юний дизайнер» ЧОЦЕВ «Юність Буковини»  –  «Відродження». 
Підтверджуючи почесне звання «Народний художній колектив» юні дизайнери вкотре вразили гостей виставки масштабністю та художнім рівнем представлених робіт. Цього року – це особлива подія в творчому житті гуртка , адже це ювілейна виставка  присвячена 20-річчю створення колективу.    Сьогоднішньому успіху гурток «Юний дизайнер» завдячує високому професіоналізму та надзвичайному таланту  його керівника Алли Леонідівни Руснак, яка впродовж 20 років з любов’ю плекає юні обдарування, навчаючи та виховуючи,  формує їх світогляд,  вчить впевнено йти до своєї мети.
З вітальним словом до ювілярів звернулась заступник директора Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації  І.Ю. Ісопенко. У своєму виступі Ірина Юліанівна відзначила, що народний художній колектив гурток «Юний дизайнер»  – це один з кращих гуртків Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини», визнаний лідером дитячих мистецьких колективів, який впродовж своєї двадцятирічної творчої діяльності неодноразово підтверджував, що тут працює колектив однодумців, які об’єднані єдиною метою – високо тримати рівень своєї художньої майстерності, з року в рік втілюючи в життя все нові і нові творчі проекти. 
Зі словами подяки до керівника Алли Леонідівни, вихованців гуртка та їх батьків звернулась директор ЧОЦЕВ «Юність Буковини» Л.В.Касьянчук. «Ми були свідками великої кількості успішних презентацій, виставок, майстер-класів, які щороку демонструють юні дизайнери, - відмітила Лада Василівна,  - і кожний новий проект – це відкриття нових творчих можливостей цього колективу». 
Довідково. Виставка діятиме до 13 квітня. Запрошуємо всіх небайдужих до мистецтва отримати справжню естетичну насолоду,  відвідавши центр культури «Вернісаж».
 
Фото

 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2019 (145)
Грудень 2018 (163)
Листопад 2018 (250)
Жовтень 2018 (176)
Вересень 2018 (85)
Серпень 2018 (124)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше