Інформація
  • Переглядів: 320
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-03-2018, 15:53
28-03-2018, 15:53

Майстер-класи для юних краєзнавців області

Категорія: Заклади позашкільної освіти області

Чернівецьким обласним центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді 27 березня організовано майстер-класи для вихованців туристсько-краєзнавчих гуртків. Лекційні та практичні заняття за темами «Екологічне дослідження якості води», «Біоіндикація», «Географія» та «Геологія» проводились викладачами Чернівецького факультету Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича.
 
У заході взяли участь збірні команди учнів, вихованців позашкільних навчальних закладів Чернівецької області, всього 30 учасників та керівники-куратори.

Перша частина майстер-класів була проведена на базі кафедри "Промислова біотехнологія" Чернівецького факультету Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Спочатку в ході лекційної частини учасників познайомили з основами біоіндикації та способами визначення якості води. Лекторами виступали як викладачі, так і студенти вузу.  Протягом практичних занять в лабораторії учасники майстер-класів змогли випробувати свої знання на реальних пробах, ідентифікувати лишайники-біоіндикатори. Навчились працювати як з хімічними реактивами-індикаторами, так і їх  природними замінниками, що може реально знадобитись під час проведення походів чи краєзнавчих досліджень. 

Згодом учасники  майстер-класу відвідали геолого-географічне відділення природничого музею Чернівецького Національного Університету ім. Ю. Федьковича. Працівниками Геологічного музею була розкрита тема: «Мінералогічні та петрографічні цікавинки». На заняттях були представлені мінерали, гірські породи та викопні молюски з різних епох розвитку планети, їх властивості та географічне розповсюдження в світі. Працівники музею навчали учнів визначати мінерали та гірські породи, ознайомили з музейними колекціями тощо.

Висловлюємо подяку директору Природничого музею – Годзінській І. Л., зберігачу фондів – Костюк У. І., викладачам кафедри «Промислова біотехнологія» Чернівецького факультету Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»  Омельченко Н. М. та Кучерявій В. А. за сприяння та підтримку в навчанні юних краєзнавців області.
 
Фото
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Червень 2020 (8)
Травень 2020 (115)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше