• Автор: Moderator
  • Дата: 5-03-2018, 11:09
5-03-2018, 11:09

Категорія: Позашкільні навчальні заклади / Стрічка / Молодь та спорт

01-04 березня 2018 року у Чернівцях відбулося справжнє свято краси і грації – проходили змагання І Гімназіади України з художньої гімнастики. В наше місто з’їхались 9 команд з Вінницької, Львівської, Чернігівської, Полтавської, Волинської, Рівненської, Хмельницької, міста Київ та  Чернівецької областей.
Змагання проходили в спортивному комплексі Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи та тривали три дні.
Успішно виступила команда Чернівецької області у складі вихованок ЧОДЮСШ Левчук Дар’ї, Суханко Юліани, Сафтюк Анастасії, Іванюк Аріни, Бігунової Влади, Харівської Анастасії, яка виборола срібні нагороди в загальнокомандному заліку, поступившись тільки спортсменкам Львівської області. Третє місце посіла команда від Чернігівської області. В загальнокомандній першості за територіальним  поділом на групи, команда Чернівецької області посіла першу сходинку п’єдесталу пошани, залишивши позаду команди Волинської, Рівненської та Хмельницької областей.
У багатоборстві у групових вправах зі п’ятьма скакалками представниці нашої області впевнено посіли перше місце, проте у фінальних змаганнях поступилися представницям Чернігівської області.
Вдало на цих змаганнях виступила вихованка відділення художньої гімнастки Чернівецької обласної ДЮСШ Харівська Анастасія, виборовши дві бронзові нагороди у фінальних вправах зі м’ячем та стрічкою. Левчук Дар’я та Бігунова Влада у фінальних змаганнях посіли четверту та п’яту сходинки відповідно.
Нагородження переможців і призерів змагань проводили  начальник обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Жукотинський Корнелій Костянтинович, суддя міжнародної категорії Сороковська Катерина Петрівна, судді національної категорії Данилюк Наталія (Волинська область) та Бурдукало Олена (Чернігівська область). В особистій першості  гімнастки були нагороджені  дипломи та медалями Міністерства освіти і науки України та медалями. Командам – переможцю і призерам в загальнокомандному заліку були вручені  кубки, дипломи та медалі Чернівецької обласної федерації художньої гімнастики.