» » Обласна краєзнавча олімпіада «Мій рідний край» - крок назустріч новим знанням!
Інформація
  • Переглядів: 432
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-02-2018, 16:27
26-02-2018, 16:27

Обласна краєзнавча олімпіада «Мій рідний край» - крок назустріч новим знанням!

Категорія: Позашкільні навчальні заклади

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації № 12  від 16.01.2018 Чернівецьким обласним центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді 23 лютого у приміщенні комунальної обласної спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» (м. Чернівці, вул. Вінниченка, 119) відбулась обласна краєзнавча олімпіада «Мій рідний край» серед гуртківців закладів позашкільної освіти області. 
Щорічне проведення краєзнавчої олімпіади є багатогранною навчально-освітньою, пошуково-дослідницькою та суспільно корисною діяльністю  у процесі вивчення географії та історії рідного краю, що сприятиме розвитку  патріотичної свідомості та виховуванню загальнолюдських цінностей: національної свідомості, поваги до національної культури України, рідного краю. 
З вітальним словом до учасників звернулась директор Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді -  Коновалова Г. М.,  яка побажала дітям успішної та вдалої роботи. Під час написання олімпіади було проведено круглий стіл з представниками команд, де кожен мав змогу висловити свої пропозиції щодо удосконалення  краєзнавчо-дослідницької  та краєзнавчо-пошукової роботи для створення продуктивної, плідної праці та комфортної участі школярів у краєзнавчих заходах. 
У змаганнях  взяли участь представники всіх районів області, міста Чернівці, а також вихованці Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, Глибоцького районного центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, Новоселицького районного центру спортивного туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, команда Острицького ОТГ, Сокирянської ОТГ,  загалом  34 учасника. 
Учні розв’язували тестові завдання з історичного та географічного краєзнавства Чернівецької області. 

Вітаємо всіх учасників, які гідно представили свій заклад. Обласна краєзнавча олімпіада «Мій рідний край» -  крок назустріч новим знанням! Крокуймо разом та тільки вперед!

Нагадуємо, що результати олімпіади будуть опубліковані на сайті Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді http://octkeum.narod.ru  

Фотозвіт 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Березень 2019 (136)
Лютий 2019 (219)
Січень 2019 (213)
Грудень 2018 (163)
Листопад 2018 (250)
Жовтень 2018 (175)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше