Інформація
  • Переглядів: 372
  • Автор: Moderator
  • Дата: 5-12-2017, 17:55
5-12-2017, 17:55

Долоньки добра

Категорія: Заклади позашкільної освіти області

30 листопада в Буковинському обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Особлива дитина" відбулося свято з нагоди десятиріччя з дня відкриття закладу. Вихованці ЧОЦЕВ "Юність Буковини" були запрошені на це дійство. Створена спільними зусиллями танцювальна постановка (вихованців НХК "Україночка" під керівництвом Яніни Олійник та декількох пацієнтів реабілітаційного центру) отримала символічну назву "Я-ти-він-вона, разом Україна ми одна". Метою спільного проекту було показати, що діти з різними можливостями мають спільні інтереси і захоплення. Учасники разом виконали танець і отримали велику кількість позитивних емоцій від виступу.
01 грудня, в перший день зими, в ЧОЦЕВ "Юність Буковини" відбувся третій благодійний ярмарок та концерт під назвою "Долоньки Добра" у підтримку Петровської Ксенії, яка потрапила у страшну аварію.  Трагедія сталася 3 серпня 2016 року в Румунії, коли сім'я Петровських їхала на відпочинок. Був поставлений діагноз: важка закрита черепно-мозкова травма з довготривалою комою 65 днів, перелом тазу, спастичний тетрапарез, інсульт та крововилив в мозок, перенесено операцію на мозок (трепанация черепа), систематична епілепсія. Багато сил і коштів затрачено, щоб повернути дівчинку до життя. Щиро співпереживали і вихованці «Україночки», адже Ксенія багато років танцювала в колективі. До проведення цього заходу, до благодійної ярмарки вихованці, батьки готувались заздалегідь: дітки власноруч виготовляли художні вироби, батьки випікали різні смаколики. Долучились і  вихованці гуртка образотворчого мистецтва "Світ Фантазій".
У концертній програмі взяли участь діти з різних гуртків ЧОЦЕВ "Юність Буковини": НХК "Україночка", НХК "ХХІ століття", гурток класичного танцю "Гармонія", гурток бально-спортивного танцю "Молодість", гурток художньо-сценічного слова "Паросток". До колективів центру приєдналися і гості нашого заходу: вихованці танцювального гуртка Мигівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та вихованці вокальної студії "Шарм" Центрального Палацу культури м.Чернівців (кер. Л.Кірнадз). 


Долоньки добра

Долоньки добра

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Червень 2019 (128)
Травень 2019 (196)
Квітень 2019 (138)
Березень 2019 (206)
Лютий 2019 (219)
Січень 2019 (213)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше