Інформація
  • Переглядів: 810
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-10-2017, 17:43
30-10-2017, 17:43

Проведено обласний конкурс “Байт”

Категорія: Заклади позашкільної освіти області / Заклади загальної середньої освіти області / Стрічка

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки на 2017 рік, на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді 26 жовтня 2017 року проведено ІІ етап обласного конкурсу "Байт” на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів віком до 14 років.
Методистами обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді були підготовлені інформаційно-методичні та роздаткові матеріали для учасників конкурсу, розроблені критерії для оцінювання, як домашніх так і конкурсних завдань.
В фінальному турі Конкурсу "Байт” взяли участь 52 вихованці гуртків інформаційних технологій обласного та міського центрів науково-технічної творчості учнівської молоді, збірна команда м. Чернівців (ліцеїв №1, №2, ЗОШ №19, №24, №33, №41 гімн.№2, №5), команди з усіх районів області, окремих ОТГ, які були переможцями районних етапів конкурсу.
В рамках конкурсу відбулися змагання в секціях:
- ігрові програми - створення анімації з використанням графічних можливостей мови програмування Pascal. В Scratch учасники повинні були відтворити графічне зображення за зразком (фази Місяця та політ ракети на Місяць). 
- графічний редактор Paint - відтворення запропонованого графічного малюнку і розфарбування його на власний розсуд;
- навчально-демонстраційні програми - створення презентації на тему "Історія виникнення телефону”.
Відповідно до Положення, кожний учасник конкурсу представив домашню роботу в тій секції, в якій працював на конкурсі, а саме: 
- створення анімації з використанням графічних можливостей мови програмування Pascal – "Правила переходу дороги по світлофору”, 
- Scratch - "Правила дорожнього руху для велосипедистів”;
- графічний редактор (Paint) один малюнок - вітальна листівка на тему "До Дня захисника України”;
- навчально-демонстраційні програми (Power Point) творчий проект на тему "Людина з моєї родини, якою я пишаюсь! ” (статус в родині, приклади родинних справ, праця на благо інших, щоб хотілось би наслідувати від своєї сім’ї). 
Під час конкурсу організовано виставку вітальної листівки конкурсантів на «Приз глядацьких симпатій». Кожен учасник заходу голосував за кращу роботу на його думку.
Переможці конкурсу визначалися за сумою балів домашнього та конкурсного завдань, перевага надавалась роботі виконаній під час конкурсу. 
При виконанні конкурсних завдань учасники продемонстрували високий рівень теоретичних знань з основ інформаційних технологій, алгоритмічного мислення, володіння мовою програмування, а також естетичний смак, знання кольорової палітри та художню майстерність. 
Переможці нагороджені Грамотами Департаменту освіти і науки відповідних ступенів. Найкращі з них 
- в секції "Програмування” Паскаль:
- Брозинський Олег, учень Чернівецького міського ліцею №1. Керівник гуртка Косован В.М.;
- в секції "Програмування” Скретч:
- Вакарчук Дмитро, вихованець гуртка ОЦНТТУМ, учень гімназії №2 м.Чернівців. Керівник гуртка Спориніна Т.Т.;
в секції "Графічний редактор Paint ”:
 – Панєнкова Дарія, учениця Грубнянської ЗОШ Сокирянського району. Керівник гуртка Дзюрик К. О.;
в секції "Навчально-демонстраційні програми Power Point ”:
– Война Нікіта, вихованець гуртка ОЦНТТУМ, учень гімназії №2 м.Чернівців. Керівник гуртка Спориніна Т.Т..
Учениця Слобідського НВК Новоселицького району Кожокар Діана нагороджена Грамотою Департаменту освіти і науки за перемогою в конкурсі глядацьких симпатій «На кращу листівку».
Учасники конкурсу відвідали в обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді Музей цікавої науки і техніки, в якому побачили макети космічних крейсерів, базу марсіанського поселення, фантастичний телепорт для переміщення у просторі та часі, геліостанцію, на якій сонячна енергія перетворюється в електричну. А також мали можливість самостійно, за допомогою простих наочних дослідів, відчути дію елементарних законів фізики: пружний удар, обертальний рух, рух тіла в повітрі, підіймальну сила крила, принцип роботи гіроскопу, маятник Максвелла, електрорушійну силу, важелі та інші. 
Також учасники мали можливість відвідати планетарій. Для керівників команд було проведено майстер-клас «Побудова та програмування роботів» під керівництвом керівника гуртків «Основи робототехніки» кандидата фізико-математичних наук Кондрюка Д.В.. 
Проведено обласний конкурс “Байт”
Проведено обласний конкурс “Байт”Проведено обласний конкурс “Байт”Проведено обласний конкурс “Байт”
Проведено обласний конкурс “Байт”
Проведено обласний конкурс “Байт”

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (2)
Червень 2020 (82)
Травень 2020 (115)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше