Інформація
  • Переглядів: 749
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-10-2017, 15:54
26-10-2017, 15:54

Відбулась Всеукраїнська нарада з питань позашкільної освіти

Категорія: Заклади позашкільної освіти області / Стрічка

25 жовтня 2017 року в Міністерстві освіти і науки України відбулась Всеукраїнська нарада з питань позашкільної освіти (далі – Всеукраїнська нарада) за участю представників департаментів (управлінь) освіти і науки обласних державних адміністрацій, керівників державних та обласних закладів позашкільної освіти, представників МОН України та Інституту модернізації змісту освіти. Від Чернівецької області  у Всеукраїнській нараді взяли участь Холевчук Олександра Ігорівна – головний спеціаліст відділу фахової освіти, ліцензування і атестації, позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації та Головченко Людмила Юріївна – директор Комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».
Всеукраїнську нараду відкрив Кононенко Юрій Григорович – директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України, наголосив на важливості розвитку на модернізації позашкільної освіти в Україні, а також на докорінних змінах в змісті та системі освіти загалом, які передбачає нова освітня реформа.
Учасники Всеукраїнської наради обговорили нормативно-правове забезпечення позашкільної освіти в Україні, зокрема ст. 14 Закону України «Про освіту». З метою оновлення та покращення існуючої нормативно-правової бази в сфері позашкільної освіти, начальник відділу нормативної роботи та правової експертизи МОН України – Сич Олександр Володимирович оголосив про створення робочої групи при МОН України щодо розробки нового проекту Закону України «Про позашкільну освіту в Україні».
Середницька Алла Дмитрівна – начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини МОН України, у своєму виступі зазначила про введення нового термінологічного поняття «спеціалізована освіта» як невід’ємного складника системи освіти, а також про інші нововведення в частині позашкільної освіти, що передбачає Закон України «Про освіту». Крім цього, обговорено зміну системи контролю за якістю надання освітніх послуг та створення в майбутньому нового органу державної влади з питань контролю якості освіти та розглянуто питання фінансово-економічних відносин у сфері освіти, зокрема ст. 78 Закону України «Про освіту» в частині державного сприяння розвитку позашкільної освіти шляхом надання відповідних освітніх субвенцій.
Представники Інституту модернізації змісту освіти МОН України розповіли про програмно-методичне забезпечення позашкільної освіти.
Директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, професор Вербицький Володимир Володимирович прозвітував про діяльність центру, а також відзначив позитивну роботу Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації та Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді в частині збереження та функціонування Сторожинецького районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.
Відбулась Всеукраїнська нарада з питань позашкільної освіти
Відбулась Всеукраїнська нарада з питань позашкільної освіти

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше