• Автор: Moderator
  • Дата: 29-05-2017, 17:43
29-05-2017, 17:43

Категорія: Заклади позашкільної освіти області / Стрічка / Молодь та спорт

З 26 по 28 травня 2017 року в м.Пінську, Республіка Білорусь, пройшов відкритий республіканський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат пам’яті майстра спорту СРСР, тренера І.І.Фролова. В змаганнях взяли участь понад 250 учасників з усіх регіонів Білорусії, команда з м.Тули (Росія) та учні Чернівецької обласної ДЮСШ, які представляли Україну.

І вкотре свій високий клас підтвердили чернівчани. У ваговій категорії до 28 кг. учень Чернівецької ОДЮСШ Дмитро Клепак, вигравши всі сутички,  впевнено дійшов до фіналу, та у фінальному поєдинку отримав чисту технічну перемогу із рахунком 11:1 над Різваном Гаджиібрагімовим з Росії та посів І місце.

У ваговій категорії до 32 кг. ще одну золоту медаль в скарбничку команди приніс Михайло Мороз. Впевнено пройшовши всіх своїх опонентів, Михайло, у фіналі отримав переконливу перемогу з рахунком 12:2 над Сергієм Ломоносовим з Бреста. Тренуються чемпіони під керівництвом старшого тренера-викладача Сергія Одинака.

Також у ваговій категорії до 32 кг. вихованець тренера-викладача Михайла Бушуляка Костянтин Урсакій виборов ІІІ місце.

Не менш запеклою була боротьба серед дівчат.

У ваговій категорії до 50 кг. І місце виборола Марія Винник, яка впевнено дійшла до фіналу, а у фінальному поєдинку поборола чемпіонку Європи серед дівчат, білоруску Марію Шевчук.

У ваговій категорії до 60 кг. срібну нагороду отримала Соломія Винник, а бронзову  – у цій же категорії виборола Валерія Прокоп’юк. Тренує юних борців Сергій Одинак.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями, дипломами, цінними подарунками та грошовими винагородами.