• Автор: Moderator
  • Дата: 18-05-2017, 09:26
18-05-2017, 09:26

Категорія: Заклади позашкільної освіти області / Стрічка / Молодь та спорт

З 10 по 13 травня 2017 року в фізкультурно-оздоровчому комплексі «Олімпія»  м. Чернівців відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2000-2002р.н. На змагання з’їхалися  більше 400 кращих спортсменів з усієї України, які виборювали путівки на чемпіонати світу та Європи.

4 медалі різного ґатунку завоювали на цих престижних змаганнях  вихованці Чернівецької обласної ДЮСШ, вкотре підтвердивши свій високий рівень спортивної підготовки.

Серед юнаків у ваговій категорії до 76 кг. кращим став Олександр Вишняк. Отримавши впевнені 5 перемог, наш учень,  здобув золоту нагороду та право представляти державу на чемпіонатах Європи і світу. Бронзову медаль у ваговій категорії до 69 кг. виборов Михайло Храб. Тренуються юнаки під керівництвом тренера-викладача Дана Статника.

Серед дівчат дві нагороди здобули вихованки старшого тренера-викладача Сергія Одинака – сестри-близнючки Марія та Соломія Винник. У ваговій категорії до 49 кг. срібну медаль виборола Марія. Її сестра  Соломія  стала бронзовою призеркою у ваговій категорії до 52 кг.

Щиро вітаємо спортсменів та тренерів та бажаємо нових здобутків на національній арені!