Інформація
  • Переглядів: 898
  • Автор: Moderator
  • Дата: 3-05-2017, 09:27
3-05-2017, 09:27

Знай і люби свій край

Категорія: Заклади позашкільної освіти області / Художньо-естетичне виховання

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді засобами декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва – є невід’ємною частиною навчально-виховної роботи в гуртках позашкільних навчальних закладів області.  Свідченням цього є участь вихованців гуртків у різноманітних виставках, конкурсах та виховних заходах, що мають на меті формування самосвідомості сучасної  молоді, усвідомлення своєї громадянської позиції.

Виховання поваги до культурної спадщини свого народу – головна мета обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край», святкове відкриття якої відбулось у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» 27 квітня.

Виставка-конкурс була заснована Міністерством освіти і науки України у 2003 році і впродовж її існування  переможці обласного етапу приймають участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі у місті Києві, де лише за останні чотири роки наші вихованці здобули 93 призових місць.

Цього року у виставці-конкурсі взяло участь більше 500 учасників, які представили на розгляд журі вироби з найрізноманітніших видів декоративно-ужиткового мистецтва: традиційні для нашого краю народні ремесла, такі як художня вишивка, ткацтво, різьба по дереву, вироби з бісеру, народна іграшка, роботи з природнього матеріалу, кераміка, художній розпис – так і сучасні техніки – джгутова філігрань,  декупаж, ізонитка, ганутель, печворк, а також дизайнерські прикраси та сувеніри.

Справжньої святковості дійству додав виступ вихованців гуртка художньо-сценічного слова «Паросток» (керівник Наталія Боднарюк).

Виставка-конкурс «Знай і люби свій край» діятиме в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» до 15 травня. Запрошуємо всіх бажаючих насолодитись різномаїттям художньої палітри рідного краю у виконанні юних майстрів декоративно-ужиткового мистецтва області!    Знай і люби свій крайЗнай і люби свій край
Знай і люби свій край

Знай і люби свій край

Знай і люби свій край
Знай і люби свій крайЗнай і люби свій край
Знай і люби свій край                                                                                                   

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше