Інформація
  • Переглядів: 629
  • Автор: Moderator
  • Дата: 19-04-2017, 12:18
19-04-2017, 12:18

Український прованс

Категорія: Заклади позашкільної освіти області / Стрічка / Художньо-естетичне виховання

«Віддай людині крихітку себе – за це душа 

                                                                                     наповнюється світлом!»

                                                                                                       Ліна Костенко

Частиночкою своєї душі поділились з містянами вихованці народного художнього колективу «Юний дизайнер» Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» презентувавши у центрі культури «Вернісаж» виставку творчих робіт.

Напередодні найсвятішого серед свят – світлого Воскресіння Господнього, відбулось відкриття виставки «Український прованс». Ця подія одразу ж стала визначною у культурному житті нашого міста, привернувши увагу представників преси, телебачення, митців та чернівчан.

Привітати юних дизайнерів з такою важливою у житті колективу подією прийшло чимало поважних гостей.  З теплими словами звернувся до маленьких митців мер міста Каспрук О.П., наголосивши на тому, що художня творчість відіграє надзвичайно важливе значення у житті школярів, про її беззаперечний і позитивний вплив на формування духовних та культурних цінностей молоді. Олексій Павлович від щирого серця привітав колектив гуртка на чолі з керівником Аллою Леонідівною Руснак з Великоднем, побажав не зупинятись на досягнутому та впевнено рухатись до найвищих цілей.

Надзвичайно високу оцінку творчості юних дизайнерів дав заслужений діяч мистецтв України, директор навчально-методичного центру культури Буковини Шкрібляк М.М. У своєму виступі Микола Миколайович зазначив, що потрібен час, щоб добре осмислити значимість та цінність представлених на виставці робіт, але однозначно одне, - дана експозиція могла б стати окрасою найвідоміших виставкових залів світу - від сонячної Японії до далекої Америки.

Щире захоплення та глибоке переконання, що маленькі автори, які презентують на цій виставці свої роботи в майбутньому неодмінно стануть відомими художниками або дизайнерами, висловила Нечаєва-Юрійчук Н.В., кандидат історичних наук, асистент кафедри політології Чернівецького Націонаьного університету ім.Ю.Федьковича, побажавши учасниками колективу «Юного дизайнера» нових, впевнених творчих досягнень.

Зі словами глибокої поваги звернулась до керівника гуртка, вихованців та їх батьків директор ЧОЦЕВ «Юність Буковини»  Касьянчук Л.В. «Ми горді, що такий надзвичайно талановитий педагог як Алла Леонідівна Руснак саме в нашому центрі відкрила в далекому 1997 році гурток дизайну, якому сьогодні немає рівних», –  зазначила Лада Василівна. Цей колектив відомий не тільки в Чернівцях, але й в Україні, завдяки численним перемогам у міжнародних та всеукраїнський конкурсах та активній виставковій діяльності.

У невеличкий екскурс в 20-річну історію колективу запросила присутніх методист центру Александровська Г.Г. Ціна успіху – невтомна праця. Саме в цьому секрет популярності «Юного дизайнера».   Необдарованих дітей  не існує. Однак, тільки справжньому педагогу під силу розкрити талант в кожній особистості. Саме таким педагогом є Алла Леонідівна Руснак, яка за 20 років існування колективу зуміла виховати не один десяток талановитих вихованців, багато з яких сьогодні є студентами найпрестижніших вузів України та Європи.

Зі словами подяки від імені батьків колективу «Юного дизайнера» виступила Наталія Юріївна Ротар.

Алла Леонідівна Руснак у своєму виступі повідомила, що це перша виставка «Юного дизайнера» в цьому навчальному році, а попереду вихованців гуртка чекають ще дві серйозні виставки – у обласному краєзнавчому музеї та в Чернівецькому художньому музеї. Алла Леонідівна презентувала присутнім новий каталог народного художнього колективу «Юний дизайнер», в який увійшли роботи з діючої виставки. Керівник гуртка акцентувала, що в цій експозиції немає жодної роботи, написаної в попередні роки. Усе, що експонується, було створено за 6 місяців цього навчального року. Безумовно, це –  титанічна праця, яка під силу тільки професійним митцям. І вихованці гуртка довели, що вони здатні позмагатись у професійності навіть зі студентами  мистецьких закладів.

Святковий настрій на відкритті виставки створили вихованки гуртка художньо-сценічного слова «Паросток» ЧОЦЕВ «Юність Буковини» Аліна та Галина Назаришині  чуттєвою патріотичною поезією та Анастасія Нагуляк, студентка  педколеджу ім.Ю.Федьковича своїм музичним виступом.

Ми щиро вітаємо народний художній колектив «Юний дизайнер» з відкриттям виставки «Український прованс» та запрошуємо всіх відвідати центр культури «Вернісаж». Виставка діятиме до 28 квітня 2017 року.

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (21)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше