» » Обласний конкурс з початкового технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку
Інформація
  • Переглядів: 428
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-03-2017, 16:23
28-03-2017, 16:23

Обласний конкурс з початкового технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку

Категорія: Заклади позашкільної освіти області / Стрічка / Художньо-естетичне виховання

27 березня на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний конкурс з початкового технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку.

Учасниками Конкурсу стали 61 вихованців гуртків позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів м. Чернівців та Чернівецької області віком від 6 до 11 років, які виготовляли моделі автомобілів, літаків, вітрильників, а також представляли архітектурні моделі із конструктора «Лего».

У номінації «Модель планера» учасники виготовляли модель метального планера за заданими кресленнями та проводили змагання на дальність польоту. Нажаль, через сильний вітер, змагання довелось проводити у приміщенні.

В лабораторії трасового автомоделювання учасники виготовляли кузов трасової моделі автомобіля та випробовували її на швидкість.

У сусідній лабораторії працювали з моделями човнів. Юні моделісти у цій номінації привезли власні моделі суден та виготовляли вітрильник під час конкурсу. Домашні моделі та моделі вітрильників пройшли ходові випробування у каркасному басейні. Справжня флотилія під різнокольоровими вітрилами ловила попутний вітер і кожен учасник уявляв себе капітаном дальнього плавання.

Майбутні архітектори представили на розсуд журі власні конструкції будівель різного призначення: від казкових будиночків для принцес до макетів сучасної військової бази.

Поки журі підбивало підсумки Конкурсу, учасники відвідали музей Цікавої науки і техніки та здійснили віртуальну подорож по Сонячній системі у планетарії.


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше