Інформація
  • Переглядів: 314
  • Автор: Moderator
  • Дата: 16-03-2017, 16:59
16-03-2017, 16:59

Святковий концерт Чудейської музичної школи

Категорія: Заклади позашкільної освіти області / Художньо-естетичне виховання

11 березня відбувся концерт, присвячений Міжнародному дню 8 березня , в якому взяли участь учні та викладачі школи. На концерті були присутні сільський голова Піцул А.Д., депутат обласної Ради Любімський В.О., депутати Мотреску Т., Корома , батьки. Викладачі показали майже всі інструменти, на яких навчають грати у школі: фортепіано, скрипка, акордеон, баян, гітара, цимбали, бандура, труба, кларнет, саксофон, флейта, сопілка, ксилофон, ударна установка. Присутніх зачаровували сольним та хоровим співом. Із захопленням гості слухали ансамбль скрипалів та ансамбль гітаристів. Крім представлених на загальний огляд учасників концерту в школі існують такі мистецькі колективи: хор молодших класів, хор хлопчиків, ансамбль бандуристів, акордеоністів, оркестр народних інструментів, духовий оркестр. Завершив концерт - оркестр викладачів школи. Зараз у школі навчається 124 учні та працює 22 викладача. Серед педпрацівників музичної школи є 5 студентів, з яких двоє — наші випускники. Колектив щиро вдячний директору училища мистецтв ім. С.Воробкевича Бобику В.В., який з розумінням поставився до ситуації, яка виникла і загрожувала зривом навчального процесу та дав дозвіл на працевлаштування кращих студентів.

Незважаючи на труднощі, у цьому навчальному році наші діти уже отримали заслужені перемоги на обласних конкурсах: "Конкурс вокальних ансамблів” - 2 місце Бурла Аліна та Педуре Василь (викладач Стадник Н.В.), 3 місце Веля Марія, Митрик Емма, Пожога Діана та "Музичний ерудит” - 3 місце Веля Марія та 4 місце Гашпан Едгар (викладач Веля А.М.). До кінця березня будуть відбуватися обласні конкурси фахової майстерності, тож хочеться побажати успіхів конкурсантам, а викладачам натхнення у роботі, терпіння. 

На майбутнє плануємо зареєструвати школу мистецтв, розвивати та підтримувати школу заради наших дітей та забезпечити умови їх розвитку. З наступного навчального року буде відкрито нові відділення в яких діти будуть опановувати образотворче та хореографічне мистецтво. Діти — майбутнє нашої громади і ми зобов’язані дати їм усі можливості всебічно розвиватися, опановувати усі мистецькі напрямки та гордитись їх досягненнями.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше