Інформація
  • Переглядів: 682
  • Автор: Moderator
  • Дата: 16-09-2016, 15:17
16-09-2016, 15:17

День відкритих дверей в Юності Буковини

Категорія: Заклади позашкільної освіти області / Навчальні заклади

Швидко промайнули довгоочікуване літо та шкільні канікули!

І знову до обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» завітало свято.

15 вересня наш Центр перетворився на казкову країну мистецтва, героями якої стали діти – щасливі, усміхнені, і трошечки схвильовані. Саме для вихованців, які здобувають позашкільну освіту в нашому закладі розпочинається новий навчальний рік.

З цієї нагоди відбулись урочистості та День відкритих дверей.

Гарна, сонячна погода сприяла проведенню святкового дійства незвично – на різних майданчиках нашого Центру.

Офіційна частина відкриття навчального року відбулась на майданчику біля закладу.

Учасників та гостей зустрічав ансамбль духових інструментів ЧОЦЕВ «Юність Буковини», створюючи своєю грою святковий піднесений настрій.

Малеча, яка прийшла до нас навчатись образотворчому мистецтву, з задоволенням малювала крейдою на асфальті.

Концертна програма розпочалась презентацією для початківців Гімну «Юність Буковини» у виконанні народного художнього колективу вокального гуртка «Мрія» (адже саме цим твором розпочинаються всі важливі заходи нашого закладу) та захоплюючим, енергійним флеш-мобом «Танцюй, Україно» у виконанні вихованців народного художнього колективу хореографічного гуртка «Україночка».

З вітальним словом до всіх присутніх звернулась директор ЧОЦЕВ «Юність Буковини» Лада Василівна Касьянчук, яка оголосила навчальний рік відкритим.

Бурхливими оплесками зустрічали глядачі талановитих, креативних, відданих своїй справі керівників гуртків, керівників творчих об’єднань, методистів закладу, які забезпечуватимуть навчально-виховний процес, надихатимуть на творчість, з любов’ю передаватимуть свій досвід юним вихованцям.

Свято на вулиці продовжили солісти, дуети та ансамблі вокальних гуртків, вихованці театру дитячої моди «ЛукБук», які демонстрували колекції прикрас, одягу для літнього відпочинку, плетені сумки та футболки, створені за власним дизайном. Юні музиканти гуртка духових інструментів виконували композиції українських класиків.

На інших майданчиках Центру, зокрема у фойє 1 поверху, діти мали можливість взяти участь у творчих майстернях з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

У фойє 2 поверху вихованці хореографічних гуртків представили найкращі композиції своїх колективів, які вирізнялися характером виконання, майстерністю, колоритом, особистим творчим підходом.

На третьому поверсі, в аудиторіях 47, 49, для бажаючих долучитись до фінального флеш-мобу та виконання фінальної пісні «Україна - це ти» проводились репетиції.

Відбувся особливий, навдивовижу чаруючий День відкритих дверей, який дав можливість познайомитись зі всіма напрямками роботи Центру на задоволення потреб та інтересів дітей у їх творчій самореалізації та професійному зростанні. Спостерігаючи майстер-класи та художні номери, стурбовані батьки переконались, що, обравши саме наш заклад, зробили правильний вибір. Дітей чекає цікаве, різноманітне, насичене справжньою творчістю життя, покликане реалізації їх сміливих задумів та потаємних мрій.

Головними учасниками свята стали новачки, які вперше переступили поріг позашкільного закладу, обрали для себе гуртки, сподіваючись розвинути свої природні здібності, таланти, завоювати серця глядачів і, можливо, стати зірками, про які знатимуть далеко за межами України.

На завершення, всі учасники свята та присутні шанувальники дитячої творчості взяли участь у драйвовому флеш-мобі та виконали фінальну пісню «Україна - це ти!», виконання якої стверджувало, що в серці кожної дитини живе любов до України і вони мріють про мир на нашій землі і благополуччя в рідних домівках.

Попереду всіх чекає наполеглива, клопітка праця. Тож побажаємо всім успіхів та творчих злетів у новому навчальному році!День відкритих дверей в Юності Буковинискачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше