» » Путильщина радо вітала учасників XІХ Зльоту обдарованої учнівської молоді Гуцульщини
Інформація
  • Переглядів: 752
  • Автор: Moderator
  • Дата: 11-05-2016, 10:09
11-05-2016, 10:09

Путильщина радо вітала учасників XІХ Зльоту обдарованої учнівської молоді Гуцульщини

Категорія: Заклади позашкільної освіти області

6 травня 2016 року в Путильському районі проведено XIХ Зліт обдарованої учнівської молоді Гуцульщини, метою якого є підтримка талановитих школярів, ознайомлення їх з усіма частинами Гуцульщини – галицькою, буковинською,  закарпатською та виховання бажання досліджувати рідний край. 
Місцем проведення Зльоту стали Дихтинецька ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Черкач Петро Ілліч) та Дихтинецький ДНЗ (завідувач Скрипчук Мирослава Юріївна). 
Для участі у ХІХ Зльоті обдарованої учнівської молоді Гуцульщини прибули делегації з усіх районів гуцульського регіону: Верховинського, Косівського, Надвірнянського, Коломийського та м. Яремчі (Прикарпаття), Рахівського (Закарпаття), Вижницького та Путильського (Буковина). 
Про урочисте відкриття Зльоту сповістили звуки трембіти та запальна гуцульська мелодія у виконанні оркестру народних інструментів «Карпатська тайстра» та юних дримбарів, вихованців Путильського районного центру дитячої та юнацької творчості  (керівники Хромей Наталія Петрівна, Дашкевич Юрій Васильович, Самашко Петро Васильович). 
Привітні господарі радо зустріли гостей із хлібом та сіллю. Усі учасники Зльоту хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя за світле майбутнє України.
З щирими словами привітань звернулися до гостей організатори Зльоту та керівники району: Лосюк Петро Васильович, голова Гуцульської освітянської ради; Рибак Іван Петрович, депутат Верховної Ради; Шевчук Микола Михайлович, голова Путильської районної ради; Яків'юк Марія Василівна, керівник апарату Путильської райдержадміністрації; Фрей Дмитро Іванович, начальник відділу освіти; Труфин Микола Власійович, Дихтинецький сільський голова. 
Захист учнівських творчих, дослідницьких робіт проходив на базі Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів та проводився у 10-ти номінаціях: мовознавство, література, історія, гуцульщинознавство, географія та економіка, математика та інформатика, фізика та астрономія, біологія і хімія та екологія,  мистецтво (музичне), мистецтво (образотворче, декоративно-прикладне). Журі оцінювало роботи та виступи учасників відповідно до вимог, що прописані у Положенні про Зліт обдарованої учнівської молоді Гуцульщини. Особливу увагу звертали на відповідність змісту і форми поданих матеріалів вимогам до творчих робіт, актуальність та новизну обраної теми, якість презентації творчої роботи, значимість та повноту розкриття теми, практичне застосування роботи. Робота йшла жваво й цікаво: доповідачі зі знанням матеріалу розкривали теми своїх досліджень, ґрунтовно відповідали на запитання членів журі та інших учасників.
Керівників делегацій ХІХ Зльоту обдарованої учнівської молоді Гуцульщини у Дихтинецькому ДНЗ зустріли вихованці танцювальним флешмобом «Ми маленькі гуцулята». Також гості стали учасниками Методичного фестивалю «ДНЗ – fest» та активно працювала на  Круглому столі з проблеми «Реформування освіти в умовах Гуцульського регіону».
Наступним етапом роботи ХІХ Зльоту обдарованої учнівської молоді Гуцульщини  став переїзд до селища Путила та екскурсія до Музею-садиби Юрія Федьковича.
Нагородження переможців проходило в залі засідань Путильської районної ради. Учасники Зльоту покладанням квітів до пам'ятника Юрію Федьковичу віддали шану буковинському Соловію. Привітання переможців та вручення дипломів розпочав Савчук Микола Петрович, голова Путильської районної держадміністрації. Микола Петрович підкреслив, що кожен учасник отримав свою перемогу, повіривши у власні сили та набувши нового життєвого досвіду – це маленькі кроки на шляху до здійснення великих мрій, досягнення величезної мети та побажав учасникам нових звершень і перемог, а також висловив щиру подяку всім організаторам проведення ХІХ Зльоту обдарованої учнівської молоді Гуцульщини.
 Дипломами І ступеня нагороджено 39 учасників, дипломами ІІ ступеня – 43 учасники, дипломами ІІІ ступеня – 16 учасників. 
Для учасників Зльоту кращі колективи та вихованці Путильського РЦДЮТ (директор Хромей Наталія Петрівна) та всі учасники номінації «Музичне мистецтво» виконали музичні художні номери. 
Урочисто на сцені пройшла церемонія передачі естафети Зльоту та булави як символічного знаку. Її передали представники Путильського району – Савчук Микола Петрович,  голова райдержадміністрації та Фрей Дмитро Іванович, начальник відділу освіти представникам із Вижницького району, де наступного року відбуватиметься ХХ ювілейний Зліт обдарованої учнівської молоді Гуцульщини,  – Андричу Михайлу Георгійовичу, начальнику відділу освіти та Никифоряку Дмитру Михайловичу, голові Вижницького районного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка. 
Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до організації та проведення Зльоту. 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Путильщина радо вітала учасників XІХ Зльоту обдарованої учнівської молоді Гуцульщини

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Путильщина радо вітала учасників XІХ Зльоту обдарованої учнівської молоді Гуцульщини

 

 

 

 

 

 

 

Путильщина радо вітала учасників XІХ Зльоту обдарованої учнівської молоді Гуцульщини

 

 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2020 (52)
Жовтень 2020 (72)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше