Інформація
  • Переглядів: 222
  • Автор: Moderator
  • Дата: 18-04-2016, 12:26
18-04-2016, 12:26

«Зоряний шлях»

Категорія: Позашкільні навчальні заклади

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації на 2016 рік 14 квітня, на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, проведена обласна конференція школярів «Зоряний шлях». Захід проведений з нагоди Дня космонавтики та 55-річчя польоту Юрія Гагаріна в космос, з метою популяризації серед молоді наукових і технічних досягнень щодо вивчення й освоєння космосу, інтересу до дослідження космосу, вивчення історії авіації і космонавтики, сприяння поглибленому вивченню фізики космічного простору, історії створення літальних апаратів, виявлення, розвитку та підтримки творчої обдарованої молоді в аерокосмічній галузі.
У заході взяли участь 28 вихованців та учнів загальноосвітніх і позашкільних закладів м. Чернівців та області.
У рамках конференції, роботи захищалися по секціям:
"Космічна екологія, біологія, медицина";
"Колонізація Марсу";
"Дослідження Юпітера";
"Ракето-космічна техніка";
"Історія розвитку авіації і космонавтики".
 На думку членів журі - головного спеціаліста управління освіти Чернівецької міської ради Кізіми С.С., завідувача музею авіації і космонавтики клубу юних техніків «Кварц» Яценка В.В., завідувача кафедри природничо-математичних дисциплін ІППОЧО Ковдриша В.В., вчителя інформатики           ЗОШ №33 м. Чернівців Костюкової А. М. роботи, представлені учасниками конференції мають різноплановий характер.
Вечерка Евеліна, учениця 8 класу Новоселицької гімназії, в своїй дослідницькій роботі торкалася питань гендерної рівності, чи необхідна участь жінок у космічних польотах, за та проти. Про експерименти по запуску тварин в космос, дослідження впливу факторів космічного польоту на організм тварин та інших біологічних об’єктів розповіла Паламар Анна, учениця 9 класу Кельменецького ліцею.
Об’ємом підготовленого матеріалу та манерою його викладання вразила членів журі учениця 7 класу Великобудського НВК Герцаївського району Магас Катерина. Готуючи дослідницьку роботу «Виходи у відкритий космос», крім пошукового методу дослідження, вивчення і аналізу науково-популярної літератури з даного питання, Катерина провела опитування та анкетування учнів, а також узагальнила та проаналізувала зібраний матеріал, щоб поділитися даними, отриманими в ході дослідження з юними науковцями.
Дуже багато таємниць розвитку живої та неживої матерії ще доведеться розкрити людству. Саме цій темі присвячена робота «Шлях людської цивілізації із Землі у Всесвіт» учениці 11 класу Бузовецького НВК Кельменецького району Янчук Олесі.
Вивченню історії відкриття та дослідження комети Галлея була присвячена дослідницька робота "Небесна мандрівниця - історія дослідження” учня 8 класу ЗОШ №1 м. Чернівців Коблянського Андрія.
Переможці обласної конференції "Зоряний шлях” були нагороджені Грамотами Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Також всім учасникам були вручені запрошення на урочисте відкриття та перше безкоштовне заняття у Центрі робототехніки "Boteon”е відбудеться 16 квітня в Чернівецькій обласній бібліотеці ім. В.Івасюка.
Побажаємо учасникам Конференції і надалі популяризувати досягнення науки, техніки й новітніх технологій. Маємо надію, що в майбутньому саме з них сформується творча й наукова еліта для аерокосмічної галузі України.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Июль 2017 (52)
Июнь 2017 (166)
Май 2017 (284)
Апрель 2017 (288)
Март 2017 (364)
Февраль 2017 (407)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ.пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ