» » Методоб’єднання з фізичного виховання у Чернівецькому національному університеті ім. Ю.Федьковича
Інформація
  • Переглядів: 628
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-12-2015, 07:43
1-12-2015, 07:43

Методоб’єднання з фізичного виховання у Чернівецькому національному університеті ім. Ю.Федьковича

Категорія: Заклади позашкільної освіти області

25 листопада 2015 року проведено методичне об’єднання завідувачів кафедр, керівників і викладачів фізичного виховання та спорту ВНЗ ІІІ-ІУ р.а. на базі факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича.
Презентував заклад декан факультету фізичної культури та здоров’я людини, кандидат педагогічних наук, доцент Зорій Я.Б. У своєму виступі він зупинився на успіхах та результатах роботи факультету за сім років його існування. Звернув увагу присутніх  на проблеми та перспективи його розвитку. 
Завідувачі кафедр  фізичного виховання для природничих факультетів  (Палагнюк Т.В.) та для гуманітарних  факультетів (Мужичок В.О.) запропонували  гостям відвідати відкриті заняття зі студентами з аеробіки та спеціальної медичної групи «А».
Старший викладач кафедри фізичного виховання для природничих факультетів Зендик О.В. проводила відкрите заняття з розділу «Аеробіка» зі студентами ІІ-го курсу економічного факультету. Під час його проведення використано гімнастичні мати і м’ячі, музичний супровід. Викладач навчила вихованців техніки виконання танцювальних кроків аеробічної зв’язки, працювала над вдосконаленням виконання комплексу вправ на координацію і на гнучкість. Постійно слідкували за диханням, поставою студентів, синхронністю і темпом виконання ними  вправ. Щільність заняття відповідала вимогам його завдань.
Викладач кафедри для гуманітарних факультетів Медвідь А.М. проводила заняття зі студентами, які за станом здоров’я віднесені до спеціальної медичної групи, на тему: «Фітнес технології на заняттях зі студентами спеціального медичного відділення». На ньому були присутні студенти факультетів педагогіки, психології та соціальної роботи і філософсько-теологічного. Під час його проведення використано гімнастичні палиці, фітболи, обручі, гімнастичні килимки, аудіо- та відеоапаратура. Викладач вивчила зі студентами комплекс оздоровчо-розвивальних вправ з фітболами, розвивала в них гнучкість та координацію рухів. Під час виконання вправ студентами постійно здійснювався дифенційований підхід. Слідкувала за поставою, диханням та виконанням вправ у середньому темпі. Все заняття проходило під музичним супроводом з демонстрацією відео-знімків.  
Для учасників заходу було організовано виставку методичної літератури та різних документів, розроблених викладачами кафедр фізичного виховання.
Голова спортклубу    Ківерник О.В. організував огляд навчально- матеріально спортивної бази факультету та його кафедр. Учасникам заходу  була представлена також  наочна агітація, яка оформлена відповідно до сучасних вимог.
Завершилось методичне об’єднання обговоренням проведених занять та підведенням підсумків.  Присутні одностайно схвалили, що відкриті заняття проведено викладачами  Зендик О.В. та Медвідь А.М.  на високому науково-методичному рівні. Гості  відмітили також і високий рівень розвитку та досягнень факультету фізичної культури та здоров’я людини. 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (6)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше