• Дата: 28-04-2015, 16:19
28-04-2015, 16:19

Успіхи юних спортсменок ЧО ДЮСШ у Львові

Категорія: Заклади позашкільної освіти області / Стрічка

25 -26 квітня 2015 року у Львові відбулася відкрита першість Львівського училища фізичної культури з вільної боротьби серед дівчат 2001-2002 р.н. Метою  змагань було виявлення обдарованих і перспективних спортсменок та якісний відбір абітурієнток на відділення вільної боротьби училища. Львівське державне училище є провідним центром вільної боротьби в Україні, тому для навчання та тренування до училища відбирають кращих спортсменів України. У змаганнях взяли участь спортсменки з Тернопільської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.
Вихованки Чернівецької обласної ДЮСШ, сестри-близнюки Марія та Соломія Винник представляли нашу область на цих відповідальних змаганнях.
Не було рівних у ваговій категорії до «40 кг» нашій спортсменці Марії. Отримавши впевнені перемоги над суперницями з Виноградова, Трускавця, Тернополя та Ковеля Марія виборола І місце. Її сестра Соломія посіла другу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії до «44 кг». На шляху до фіналу юна спортсменка впевнено перемогла представниць зі Львова та Калуша, і тільки у фінальній сутичці, в напруженій боротьбі, поступилась ще одній представниці з Львова. Спортсменок було нагороджено грамотами, медалями та кубками відповідних ступенів. Також організатори змагань нагородили Соломію Винник окремим кубком «За волю до перемоги». Тренуються дівчата під керівництво старшого тренера-викладача відділення вільної боротьби Сергія Теофіловича Одинака.
За підсумками змагань буковинок запрошено на навчально-тренувальний збір до Львівського державного училища фізичної культури і спорту, який пройде  25-29 травня 2015 року.
Вітаємо юних спортсменок  та бажаємо подальших успіхів на борцівському килимі.