Інформація
  • Переглядів: 563
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-04-2015, 15:47
22-04-2015, 15:47

Гімн життю

Категорія: Заклади позашкільної освіти області / Стрічка

17 квітня 2015 року відбулася виставка творчих робіт народного художнього колективу гуртка «Юний дизайнер» Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини»  (керівник Алла Руснак). Найбільш цікавими були художній рівень та масштабність цієї виставки. За останні два місяці це вже друга  визначна подія у житті вище згаданого колективу. У березні з великим успіхом експонувалась виставка «Юного дизайнера» в обласному художньому музеї під назвою «Тобі, Україно». Якщо порівняти за змістом, то попередня  виставка головний  акцент ставила на вихованні патріотизму, громадської та соціальної позиції, адже дві колекції - «Національні традиції» та «Архітектура рідного міста» ставили за мету пробудити почуття любові до рідного краю та його звичаїв, побуту та обрядів.   
Виставку творчих робіт народного художнього колективу гуртка «Юний дизайнер» можна назвати  справжнім Гімном життю, адже прекрасні живописні полотна юних митців ніби закликають цінувати життя в усіх його проявах, адже все, що є живе на землі, у воді та на небі, потребує нашої уваги та любові.  Милували око надзвичайної краси фантастичні квіти, які ніби сповнили все навкруги своїм чудовим ароматом; маленькі японські карпи, здається, весело плескаються у прозорій воді; затонулі кораблі приховують свої таємниці на морському дні;  чути гомін чудернацьких птахів та тихий плескіт морських хвиль;  маленькі розписані дерев’яні ангели ніби злітають до небес. 
Особливу увагу присутніх привернули інсталяції, які вперше експонуються колективом.  Створені з урахуванням найменших дрібниць, ці інсталяції є абсолютно довершеними. Домінантною складовою кожної інсталяції є масштабна інтер’єрна іграшка, зроблена в техніці пап’є-маше.  Окремо від загальної експозиції розмістилася виставка творчих робіт зроблених в техніці «валяння», яка вразила цікавими неординарними авторськими роботами.
На відкриття виставки прийшло чимало поважних гостей, які високо оцінили представлені творчі роботи юних дизайнерів.  Начальник відділу дошкільної, загальної середньої, спеціальної освіти та соціального захисту управління освіти і науки Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Світлана Миколаївна Микитюк висловила слова великої подяки, як керівнику гуртка Аллі Леонідівні, так і батькам вихованців, зазначивши, що у фінансовому еквіваленті, кожна виставлена робота майже безцінна. Директор учбово-методичного центру культури Буковини, Заслужений діяч мистецтв  України М.М. Шкрібляк зазначив, що він гордий тим, що в свій час долучився до присвоєння гуртку почесного звання «Народний художній колектив». Микола Миколайович висловив думку, що  виставка, яка експонується в найпрестижнішому виставковому залі міста, стане визначною подією у  творчому літописі колективу.  Щире захоплення  творчими роботами висловила присутнім відома київська художниця Наталія Гончарова. Племінниця відомого буковинського педагога та художника Миколи Федоровича Ткачука,  пані Наталія, поділилась спогадами,  в яких він порівнював дитячу творчість з маленькими струмками чистої кришталевої води, які згодом увіллються в повноводний океан культурних надбань українського народу. Не  менш високу оцінку роботам юних дизайнерів дав директор обласної художньої школи ім. М.Івасюка,  Заслужений працівник культури України В.В.Макогон. Віктор Васильович відзначив  надзвичайно високий  художній і виконавський рівень творчих робіт, побажав вихованцям та керівнику подальших впевнених успіхів і досягнень.  Керівник гуртка  Алла Леонідівна Руснак у своєму виступі зазначила, що цей навчальний рік був для вихованців гуртка надзвичайно складним та напруженим. Але вона горда тим, що всі поставлені завдання вони  виконали. Успішну діяльність гуртка  відзначила директор центру «Юність Буковини» Лада Василівна Касьянчук,  яка щиро побажала маленьким митцям ніколи не зупинятись на досягнутому.  На підтвердження високих досягнень кожному вихованцю  було вручено Подяки.
Отож, якщо хочете потрапити у казковий світ, сповнений любові та добра, завітайте в центр культури «Вернісаж» на виставку народного художнього колективу гуртка «Юний дизайнер», яка діятиме до 3 травня 2015 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (21)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше