• Автор: Moderator
  • Дата: 2-04-2015, 12:30
2-04-2015, 12:30

Категорія: Заклади позашкільної освіти області / Стрічка

З 23 по 27 березня 2015 року в м. Києві відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі).
У змаганнях взяли участь 53 вихованців гуртків позашкільних навчальних закладів Львівської, Рівненської, Чернігівської, Дніпропетровської, Волинської Миколаївської, Тернопільської, Вінницької, Київської, Чернівецької областей та м.Києва.
Збірну команду Чернівецької області представляли вихованці гуртків Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Лазоряк Максим, Турко Андрій, Злобар Вадим та вихованець клубу юних техніків «Кварц» Романюк Олександр під керівництвом керівника гуртків трасового автомоделювання ОЦНТТУМ Токарюка Віктора Петровича.
В особистому заліку у класі моделей «Retro» Лазоряк Максим зайняв третє місце. У командному заліку екіпаж Романюка Олександра та Лазоряка Максима виборов третє місце в класі моделей «Вантажівка». Також у фінал увійшов екіпаж Турка Андрія та Злобара Вадима.
У загальному командному заліку збірна команда Чернівецької області зайняла четверте місце. Переможці змагань нагороджені дипломами та медалями відповідних ступенів Українського державного центру позашкільної освіти.