Інформація
  • Переглядів: 647
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-04-2015, 12:26
1-04-2015, 12:26

Діти за мир та майбутнє

Категорія: Заклади позашкільної освіти області / Стрічка

               29 березня 1944 року  незабутня  дата для жителів Буковини, адже у цей день відбулося визволення міста Чернівців від німецько-фашистських загарбників. Вихованці Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини»  присвятили  цій події цікавий виховний захід.     
             Схиляючи  у скорботі голови перед пам’яттю загиблих за нашу незалежність і мирне сьогодення,  присутні вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання.
              Сьогодні, коли в нашій країні лунають постріли, мир – це найзаповітніше бажання для кожного українця  і особливо для дітей, які звикли до спокійного повсякденного життя. Кожним своїм  кроком, великими чи малими справами вони привертають увагу дорослих до мирного існування, як вміють докладають свою маленьку частку у справу добра та миру  на рідній землі. Підтвердженням цього стала концертна програма, присвячена вшануванню наших дорогих ветеранів, яка вразила присутніх своєю патріотичністю, любов’ю до рідного краю, до України, великою відповідальністю перед своїми батьками за  безсмертність рідних звичаїв.
              Творчими здобутками, позитивною енергетикою, поетичними словами віршів ділилися з глядачами вихованці народного художнього колективу вокального гуртка «Шарм»  (керівник Людмила Кірнадз), народного художнього колективу хореографічного гуртка  «Україночка» (керівники Тетяна Горошевська, Яніна  Олійник),   народного художнього колективу гуртка класичного танцю  «Арабеск» (керівники Галина Пупченко, Наталія Клим), народного художнього колективу вокального гуртка «Мрія» (керівник Світлана Літовська), гуртка художньо-сценічного слова «Паросток» (керівник Наталья Боднарюк).
              На завершення виховного заходу діти  з «Молитвою»  звернулися до Всевишнього, просячи допомоги у припиненні воєнних дій на Сході та зберегти нашу мальовничу Україну, її милозвучну мову і прекрасних, щирих людей.

 

 

 

 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (2)
Червень 2020 (82)
Травень 2020 (115)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше