Інформація
  • Переглядів: 1362
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 30-12-2014, 17:59
30-12-2014, 17:59

Новорічно-різдвяна феєрія

Категорія: Заклади позашкільної освіти області / Стрічка

Новорічний святковий зал, заповнений батьками та друзями, танцюристи в яскравих костюмах на сцені – так 28 грудня розпочалось свято танцю «Новорічно-різдвяна феєрія» в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини». У заході взяли участь всі групи зразкового художнього колективу гуртка бально-спортивного танцю «Молодість». А гостями стали танцюристи гуртка бально-спортивного танцю з Будинку культури смт. Глибока. 
«Новорічно-різдвяна феєрія» – це не лише традиційне відкрите заняття для батьків, гуртківців Центру та гостей, але й добра традиція об'єднатися всім заради миру у цей нелегкий для нашої держави час. 
Танцюристи, як і всі художники, відчувають і народжують почуття в інших людях. Танцюристи володіють великим даром руху. Вони живуть цілісно – тіло, розум і дух з’єднуються в єдину і безперервну дію.
Між учасниками з одного боку був дух змагання, а з іншого – це можливість зібрати на одному паркеті різних людей, яких об'єднує любов до танцю. В рамках свята були представлені показові концертні номери, серед них глядачі змогли побачити три прем’єри, які були тепло сприйняті.
Всі учасники фестивалю продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, за що були удостоєні бурхливих оплесків публіки, дипломів і подарунків. Не обійшлося без казкового втручання Діда Мороза, він вирішив нагородити гуртківців лише першими місцями. Цю почесну місію виконали майстри спорту України та переможці багатьох всеукраїнських та міжнародних змагань з бально-спортивного танцю Денис Курликов, Баланюк Олеся і Мельничук Дмитро.
Керівники Ковальська Ірина та Миронюк Сергій підвели підсумки першого півріччя навчального року, привітали вихованців з новорічними святами.
Закінчилось свято грації та краси спільним виконанням танців усіма учасниками заходу та щирими обіймами з глядачами.
Ми маємо надію, що «Новорічно-різдвяна феєрія» залишила в серцях всіх присутніх радість, силу, впевненість у щасливе майбутнє.

Новорічно-різдвяна феєрія

 

Новорічно-різдвяна феєрія

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше