Інформація
  • Переглядів: 1100
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 30-12-2014, 09:32
30-12-2014, 09:32

Луганські діти на Сторожинеччині

Категорія: Заклади позашкільної освіти області / Стрічка

Шістнадцять дітей-учнів 5-8 класів Кремінської ЗОШ №1 (Кремінський район Луганської області) – приїхали на Сторожинеччину у рамках домовленостей Чернівецької та Луганської облдержадміністрацій. 
Гостей зі сходу України поселили у приміщені Сторожинецької школи-інтернату, забезпечили повноцінним харчуванням та цікавим і змістовним відпочинком. Освітяни району подбали , щоб з сімнадцятого по двадцять четверте грудня діти ознайомилися з традиціями та побутом україномовних та румуномовних родин на Буковині і отримали незабутні враження від поїздки.
Зокрема, ЦЕНТУМом організовано екскурсії в монастир на хуторі Леорда (с. Верхні Петрівці), до еколого-просвітницького центру Вижницького національного природного парку (смт. Берегомет), на базу відпочинку «Лісовичок» (с. Зруб-Комарівці). Маленькі гості взяли активну участь у майстер-класах з декоративно-прикладного мистецтва, виготовляли власноруч м’які іграшки, вироби з полімерної глини, солоного тіста, бісеру, природних матерівлів. Насичений заходами День Святого Миколая – ляльковий театр, урочистості в РБНК та Сторожинецькому ДНЗ «Сонечко», відкриття новорічної ялинки на центральному майдані міста, вогні якої запалили діти з Луганщини. Представники районної влади та однолітки району вручили дітям зі сходу подарунки з нагоди Дня Святого Миколая. 
Також освітяни Сторожинеччини підготували святкові концерти, психологічні тренінги, ряд конкурсів, інтелектуальних вікторин, спортивних ігор, годин спілкування, кароке та незабутній відпочинок на базі відпочинку «Мигово».
Гостей зацікавила навколишня природа, всі вражені гостинністю, теплим прийомом, розмаїттям заходів, навіть вивчили декілька слів румунською мовою.
Вчитель Кремінської ЗОШ №1 Олена Бокова насамкінець висловила побажання, щоб такі пізнавальні мандрівки стали доброю традицією.

 

Луганські діти на Сторожинеччині

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше