» » Всеукраїнський осінній колоквіум школярів «Космос. Людина. Духовність»
Інформація
  • Переглядів: 978
  • Автор: Moderator
  • Дата: 29-10-2014, 11:24
29-10-2014, 11:24

Всеукраїнський осінній колоквіум школярів «Космос. Людина. Духовність»

Категорія: Заклади позашкільної освіти області / Стрічка

З 21 до 24 жовтня в Ужгороді на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся ХVІІ Всеукраїнський осінній колоквіум школярів  «Космос. Людина. Духовність». У ці дні в Ужгороді зустрілися 40 школярів, юних дослідників з 13 областей України.

Урочисте відкриття колоквіуму відбулося в конференц-залі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. З щирими вітаннями та побажаннями до учасників, керівників команд, почесних гостей звернулися директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації Маріанна Іванівна Кляп, президент Малої академії наук Закарпаття, директор Інституту електронної фізики, академік НАН України, професор, заслужений діяч науки і техніки України Отто Бартоломійович Шпеник, заступник директора Українського державного центру позашкільної освіти Ірина Єгорівна Лєвіна, науковий керівник лабораторії космічних досліджень ДВНЗ «Ужгородський національний університет», кандидат фізико-математичних наук, доцент, член журі колоквіуму Єпішев Віталій Петрович, директор Закарпатського ОЦ НТТУМ Володимир Юрійович Зомбор. Голова журі Всеукраїнського колоквіуму школярів - кандидат фізико-математичних наук, доцент Ужгородського національного університету  Мирослав Іванович Карбованець.

Учасники колоквіуму обговорювали проблеми космосу, медико-біологічні та психологічні аспекти прихованих можливостей людського організму, поведінку людини в екстремальних умовах, письмові пам’ятки, теорії, наукові відкриття, що зберегли свою актуальність протягом віків та наукові тлумачення і вірогідності версій про можливу загибель людської цивілізації, космічну тематику в живописі, літературі, музиці.

Школярі проходили різнопрофільне тестування, представляли свої наукові проекти у восьми секціях колоквіуму: «Космос у лабораторії», «Крізь простір і час», «Твої можливості, людино», «Українці в космосі», «Суперкнига», «Кінець світу», «Лицар духу», «Краса врятує світ».

Чернівецьку область на Всеукраїнському  колоквіумі з успіхом представили учні Чернівецької гімназії №2, члени гуртка «Байт» Чернівецького ОЦ НТТУМ.

Вітаємо Марину Бойко, ученицю 10 класу Чернівецької гімназії №2, члена гуртка Чернівецького ОЦ НТТУМ, яка виборола диплом І ступеня у секції «Українці в космосі» за науково-дослідницьку роботу «Іларій Михайлович Раренко – видатний учений-фізик у галузі космічних досліджень».  Олександра Чеботар, учениця 8 класу за представлений  проект «Сонячні вершини Параски Амбросій та Романа Гуманюка»  у секції «Краса врятує світ» нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Науковий керівник обох робіт – Тетяна Тадеївна Спориніна, викладач інформатики Чернівецької гімназії №2,  керівник гуртка Чернівецького ОЦ НТТУМ.

Для учасників колоквіуму були проведені екскурсії до історичних пам’яток Закарпатської області та міста Ужгорода.

 

 

 

 

 

Всеукраїнський осінній колоквіум школярів «Космос. Людина. Духовність»

 

 

 

Всеукраїнський осінній колоквіум школярів «Космос. Людина. Духовність»

 

Всеукраїнський осінній колоквіум школярів «Космос. Людина. Духовність»

 

Всеукраїнський осінній колоквіум школярів «Космос. Людина. Духовність»

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (7)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше