Error: Incorrect password!
Змагання на Кубок України з картингу » Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації
 
Інформація
  • Переглядів: 1180
  • Автор: Moderator
  • Дата: 24-09-2014, 13:01
24-09-2014, 13:01

Змагання на Кубок України з картингу

Категорія: Заклади позашкільної освіти області / Стрічка

З 19 по 21 вересня у Кам’янець-Подільському Хмельницької області Українським державним центром позашкільної освіти проведені щорічні відкриті змагання на Кубок України з картингу серед учнівської молоді 2014р.

Змагання продемонстрували творчі, конструкторські, раціоналізаторські, винахідницькі пошуки вихованців гуртків картингістів та їх керівників у підготовці техніки до змагань.

На цих змаганнях команда картингістів Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді під керівництвом керівника гуртків картингістів Миронова В.І., продемонструвала свою майстерність та наполегливість в досягненні перемоги.

Програмою відкритих змагань з картингу на Кубок України серед учнівської молоді передбачалося: особисто-командна першість у швидкісному маневруванні та у шосейно-кільцевих перегонах у классах картів: "Піонер-Н-міні”,"Піонер-Н”, "Піонер- Б”, "Кадет”, "Популярний – юнаки”, "Популярний”, обмін досвідом роботи.

Учасниками відкритих змагань на Кубок України з картингу серед учнівської молоді були 53 вихованці гуртків картингістів з Чернівецької (1 команда – 15учасників), Тернопільської (2 команди – 7 учасників), Хмельницької (2 команди – 15 учасників), Львівської (1 команда – 5 учасників), Сумської (1 команда – 2 учасники), Волинської (1 команда – 9 учасників) областей.

У швидкісному маневруванні водії демонстрували майстерність водіння картів при проходженні восьми фігур, викладених кеглями-фішками.

У особистому заліку з швидкісного маневрування учасники від Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді перемогу отримали:

1 місце – Сорокопуд Артем, клас картів "Популярний”;

2 місце – Богдан Олександр, клас картів "Піонер Б”;

2 місце – Боднарюк Богдан, клас картів "Піонер Н-міні”;

3 місце – Мельник Сергій, клас картів "Популярний”;

3місце – Балашев Андрій, клас картів "Кадет”.

У особистому заліку з шосейно-кільцевих перегонів учасники від Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді перемогу отримали:

1 місце – Балашев Андрій, клас картів "Піонер Б”;

1 місце – Балашев Андрій, клас картів "Кадет”;

2 місце – Боднарюк Сергій, клас картів " Популярний-юнаки ”;

2 місце – Сорокопуд Артем, клас картів "Популярний”;

3 місце – Мельник Сергій, клас картів "Популярний”.

У особистому абсолютному заліку (сумарна кількість балів за шосейно-кільцеві перегони та швидкісне маневрування) учасники від Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді перемогу отримали:

1 місце – Сорокопуд Артем, клас картів "Популярний”;

2 місце – Боднарюк Богдан, клас картів "Піонер Н-міні”;

2місце – Балашев Андрій, клас картів "Піонер Б”;

2місце – Балашев Андрій, клас картів "Кадет”;

3місце – Мельник Сергій, клас картів "Популярний”.

За підсумком журі Змагань в командному абсолютному заліку Кубку України серед учнівської молоді з картингу 2014р. Кубком за 1 місце та диплом УДЦПО нагороджена команда Чернівецького ОЦНТТУМ, 2 місце – команда Волинського ОЦНТТУМ, 3 місце – команда Хмельницького ОЦНТТУМ.

На цих змаганнях команда картингістів Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді отримала 4 золотих медалі, 6 срібних медалей, 6 бронзових медалей, всього 16 медалей!

Українським державним центром позашкільної освіти вручені Грамоти працівникам Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за вагомий внесок у підготовку та проведення відкритих змагань на Кубок України з картингу серед учнівської молоді 2014р.

Побажаємо команді вихованців гуртка картингістів Чернівецького ОЦНТТУ, під керівництвом Миронова В.І., високих результатів.

 

 

 

 

 

Змагання на Кубок України з картингу

 

Змагання на Кубок України з картингу

 

Змагання на Кубок України з картингу

 

Змагання на Кубок України з картингу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Змагання на Кубок України з картингу

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше Error: Incorrect password!