Інформація
  • Переглядів: 894
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 17-06-2014, 17:17
17-06-2014, 17:17

Дорогою літа крокує дітвора

Категорія: Заклади позашкільної освіти області / Стрічка

Літо човником пливе,
Не спішить, не квапиться.
У полях ромашки рве,
З малюками бавиться.

Після виснажливого навчального року, важких уроків та безкінечних домашніх завдань, діти заслуговують на якісний відпочинок для відновлення сил. Але відпочинок повинен бути не тільки веселим, але й корисним.
З 6 по 19 червня діти шкіл Путильського району мали можливість відпочити та навчитись новому і цікавому у Путильському РЦДЮТ.
Робота працівників центру була ретельно продумана і спрямована на плідну працю, яка приносить добрі результати: діти, відпочиваючи, набираються сил, пізнають рідний край, удосконалюють свої творчі задатки на навички відповідно до їх уподобань.
Плідно попрацювали в цей період керівники гуртків. Були проведені майстер-класи з туристсько-краєзнавчого, еколого-натуралістичного, декоративно-прикладного, технічного, хореографічного та вокального напрямків. Діти мали змогу ознайомитися з досягненнями гуртківців, які займалися в цих гуртках на протязі навчального року та попробувати свої сили у майстер-класах різних напрямків. Керівники гуртків проявили неабияку вмілість, мудрість і талант, щоб відпочинок дітей був змістовним і веселим. 
Учні взяли участь у майстер-класах таких гуртків: «Школа краси», керівник Карапка О.Т., «Хореографічний», керівник Іліщук А.М., «Вокальний спів», керівник Матейчук С.М., «Педагогіка туризму», керівники Прокоп’юк С.Ю., Монарха К.М., Марусяк С.Ю., Кричун М.В., «Бісероплетіння», керівник Майєр І.П., «Художня вишивка», керівник Грипиняк М.С., «Умілі ручки», керівники Тріщук Н.М., Первісник Т.Ю., Чокена Г.Ю., «Юні екологи», керівник Пахарь У.В., «Фотогурток», керівник Гончарюк В.М..
Непомітно пролетіли дні відпочинку. Керівники гуртків, педагоги та учні шкіл району провели цей час весело та з користю. 

О, прекрасна ця пора,
Незабутня кожному.
Хай радіє дітвора
Благодаті Божій.

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше