Інформація
  • Переглядів: 695
  • Автор: Moderator
  • Дата: 16-06-2014, 17:50
16-06-2014, 17:50

Родинне свято хореографічного гуртка «Сюрприз»

Категорія: Заклади позашкільної освіти області

 
14 червня 2014 року в приміщенні концертного залу ЧОЦЕВ «Юність Буковини» відбулося родинне свято хореографічного гуртка «Сюрприз» керівником якого є Яніна Олійник. У концертній програмі прийняли участь близько 100 дітей.
В репертуарі хореографічного гуртка «Сюрприз» танці різні за жанром та стилем, зокрема, українські народні танці: «Козачок», «Поліська полька», стилізований народний танець «На Івана, на купала», а також сучасні танці: «Казковий світ», «Сучасний танець», спортивний танець зі скакалками «Стрибалочки» та танці на дитячу тематику «Льолі-попс» та  «Полька жука».
Вихованці хореографічного гуртка «Сюрприз» дуже переймаються подіями, які відбуваються в Україні. Діти всім серцем хочуть миру в своїй державі. Саме це надихнуло  керівника на створення хореографічної композиції «Мальви».
Цей навчальний рік став досить плідним для колективу, тож юні танцюристи під час концерту мали змогу поділитися своїми вміннями, похвалитись творчими здобутками та досягненнями. А найбільше пишається керівник своєю наймолодшою групою, адже маленькі танцівники  тільки починають робити свої перші кроки у світ хореографічного мистецтва і виходить у них це дуже добре.
Всі діти хореографічного гуртка «Сюрприз» дуже талановиті, і Яніна Олійник, як керівник гуртка, пишається своїми вихованцями, адже вони і співають, і танцюють, і декламують вірші. Тому «Сюрприз» тісно співпрацює із іншими творчими колективами Центру «Юність Буковини»: зокрема із зразковим художнім колективом вокальним гуртком «Шарм» (керівник Людмила Кірнадз) та гуртком художньо-сценічного слова «Паросток» (керівник Інна Москаль). 
Святковий концерт феєрично  завершився вибухом блискучих  хлопавок та вдячних оплесків,  нагородженням  дітей грамотами та медалями за активну  участь у концертах та за творчі досягнення.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше