» » Обласні чемпіонати з велосипедного та водного туризму Чернівецької області
Інформація
  • Переглядів: 974
  • Автор: Moderator
  • Дата: 14-04-2014, 14:02
14-04-2014, 14:02

Обласні чемпіонати з велосипедного та водного туризму Чернівецької області

Категорія: Заклади позашкільної освіти області / Молодь та спорт

На виконання наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 24.02.2014 № 133 „Про організацію та проведення обласних змагань з велосипедного, водного та пішохідного туризму серед учнівської молоді Чернівецької області” 11-13 квітня 2014 року на території табору „Буковинка” у с. Репужинці Заставнівського району проведено ХІ обласні змагання з велосипедного та ХІІ обласні змагання з водного туризму серед учнівської молоді Чернівецької області.

У змаганнях приймали участь команди Герцаївського, Глибоцького, Заставнівського, Кельменецького, Новоселицького, Путильського, Сторожинецького, Сокирянського районів, м. Чернівців, ОЦТКЕУМ, Глибоцького ЦТКСЕУМ та Новоселицького РЦСТКЕУМ. Не взяли участі у змаганнях команди Вижницького, Кіцманського, Хотинського районів та м. Новодністровськ.

Змагання з велосипедного туризму були представлені „Комплексною дистанцією”( „Фігурне водіння велосипеда” , „Тріал”).

На дистанції „Фігурне водіння велосипеда” перемогу здобули:

- серед дівчат - І місце – Гузун Олена (Новоселицький район), ІІ місце – Гульпе Марта (Новоселицький ЦТКСЕУМ), ІІІ місце – Бекрнік Вікторія (Новоселицький район);

– серед юнаків - І місце – Павловський Олександр (Сторожинецький район),         ІІ місце – Червенюк Іван (м. Чернівці), ІІІ місце – Райлян Леонід  (ОЦТКЕУМ).

 На дистанції „Тріал” перемогли:

– серед дівчат - І місце – Бурла Міхаєла (Глибоцький  район), ІІ місце – Гульпе Марта (Новоселицький ЦТКСЕУМ), ІІІ місце – Гузун Олена (Новоселицький район);

– серед юнаків - І місце – Чекман Максим (ОЦТКЕУМ), ІІ місце – Захарчук Олександр (Новоселицький район), ІІІ місце – Ністрян Олександр  (Новоселицький район).

Кращими у Комплексній дистанції серед юнаків були: І місце – Козачук Петро (Глибоцький район), ІІ місце – Райлян Леонід (ОЦТКЕУМ), ІІІ місце – Павловський Олександр (Сторожинецький район). Серед дівчат перемогу вибороли: І місце – Гузун Олена (Новоселицький район), ІІ місце – Берні Вікторія (Новоселицький район), ІІІ місце – Гульпе Марта (Новоселицький ЦТКСЕУМ).

В загальнокомандному заліку І місце здобула команда Новоселицького району,    ІІ місце – команда Глибоцького району і ІІІ місце – команда Новоселицький ЦТКСЕУМ.

У ХІІ обласних змаганнях з водного туризму прийняло участь дев’ять команд, з яких шість команд представляли райони області та місто Чернівці і дві команди від центрів туризму – обласного та Глибоцького. Не взяли участі у змаганнях команди Вижницького, Герцаївського, Заставнівського, Кіцманського, Хотинського районів та м. Новодністровська. Змагання ІІ класу проходили на двох дистанціях: «Спринт» та «Рятувальні роботи». На дистанції «Спринт» (клас суден С-4) переможцями стала команда Глибоцького району, на другому місці команда Глибоцького ЦТКСЕУМ і третє місце отримала команда Новоселицького району. На дистанції «Спринт» (клас суден С-2) переможцями стала команда Новоселицького району, на другому місці команда Сторожинецького району і третє місце виборола команда Глибоцького ЦТКСЕУМ.

 

 На дистанції «Рятувальні роботи» (клас суден С-4) переможцями стала команда Глибоцького району, на другому місці команда Новоселицького району, а на третьому місці команда обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. На дистанції «Рятувальні роботи» (клас суден С-2) переможцями стала команда Сторожинецького району, на другому місці команда Глибоцького району, а на третьому місці команда Новоселицького району.

 За підсумками двох дистанції у загальнокомандному заліку переможцем ХІІ обласних змагань з водного туризму стала команда Глибоцького району, на другому місці команда Новоселицького району, на третьому – команда Сторожинецького району.

Головна суддівська колегія змагань вітає учасників з перемогою та бажає успіхів й натхнення тренуватись й вдосконалюватись.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

  

 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (7)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше