• Дата: 26-03-2014, 14:21
26-03-2014, 14:21

У Чернівецькій обласній ДЮСШ змагалися юні гімнастки

Категорія: Заклади позашкільної освіти області

22-23 березня в спортивному комплексі Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи відбувся особистий чемпіонат області з художньої гімнастики. 80 юних спортсменок 2004 і молодше років народження з ДЮСШ № 1 м.Чернівці, Чернівецької ОДЮСШ, ОКЗ «ДЮСШ в м. Новодністровськ» та громадської організації міської федерації художньої гімнастики боролися за право стати сильнішими в своїх вікових групах.

Для багатьох дівчаток ці змагання стали першим серьйозним іспитом в їх спортивній кар’єрі.

Успішно виступили в цих змаганнях вихованки Чернівецької обласної ДЮСШ, які  перемогли в  усіх видах  програми.

Серед юних гімнасток 2006 року народження переможницями та призерами змагань стали:

І м – Карась Анна – ЧОДЮСШ  (Руснак О.С.)

ІІ - Марусик Олександра - ЧОДЮСШ  (Руснак О.С.)

ІІІ – Бабінкова Надія - ЧОДЮСШ  (Чорна Д.М.)

ІІІ – Бундз Олександра – ДЮСШ № 1.

Серед гімнасток 2005 року народження на п’єдестал пошани піднялись:

І – Марчук Юлія- ЧОДЮСШ (Бутковська Л.Л.)

ІІ – Ряба Марія- ЧОДЮСШ (Бутковська Л.Л.)

ІІІ – Мельник Вероніка - ЧОДЮСШ  (Руснак О.С.)

ІІІ – Терлецька Віра - ЧОДЮСШ (Бутковська Л.Л.)

Серед  гімнасток 2004 року народження переможницями та призерами змагань стали:

І – Суханко Юлія- ЧОДЮСШ (Руснак О.С.)

ІІ- Левчук Даная – ЧОДЮСШ (Бутковська Л.Л.)

ІІІ – Турик Влада -ЧОДЮСШ (Руснак О.С.)

Учасниць, переможців та призерів змагань вітали члени головної суддівської колегії,  головний суддя змагань, майстер спорту України  – Анна Купчанко.

Переможці та призери змагань були нагороджені  дипломами управління з фізичної культури та спорту облдержадміністрації та медалями.