Інформація
  • Переглядів: 635
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 13-03-2014, 15:32
13-03-2014, 15:32

Нарада з керівниками районних делегацій

Категорія: Позашкільні навчальні заклади / Стрічка

13 березня 2014 року проведено нараду з керівниками районних делегацій щодо проведення обласних змагань зі спортивного туризму та спортивного орієнтування у 2013/2014 н.р.
У роботі наради взяли участь представники всіх районів, м. Новодністровськ та м. Чернівців, всього –   23 учасники. 
На нараді розглянуті питання: 
1. Пріоритетні напрями діяльності туристсько-краєзнавчого активу області при проведенні заходів у ІІ півріччі 2013/2014 н.р.;
2. Особливості організації та проведення відкритих змагань з пішохідного, водного та велосипедного туризму серед учнівської молоді Чернівецької області;
3. Тенденції розвитку краєзнавства та проведення краєзнавчої олімпіади серед вихованців позашкільних закладів освіти.
4. Актуальні питання щодо розвитку  спортивного орієнтування,  проведення відкритого Чемпіонату Чернівецької області  зі спортивного орієнтування серед учнівської  молоді „Підсніжник”.
З вітальним словом до учасників наради звернулась головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної, середньої освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Сакрієр О. Л., що зазначила, що туризм й краєзнавство посідають важливе місце у формуванні особистості дітей та підлітків. У процесі активного пізнання історії природи рідного краю юні туристи-краєзнавці формуються як громадяни держави, а туристські походи є важливим та дієвим засобом патріотичного виховання, фізичного загартування, формування національної свідомості.  
Директор ОЦТКЕУМ Коновалова Г. М. у своєму виступі окреслила головні завдання, що стоять перед обласним центром туризму, туристсько-краєзнавчим активом Буковини у проведенні масових заходів у ІІ півріччі 2013/2014 н.р.
Методист Сінгаєвський В. М. ознайомив з підсумками обласного етапу Чемпіонату України з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді та Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію з активним способом пересування «Мій рідний край».
З тенденціями розвитку краєзнавства у позашкільних закладах області та новаціями у проведенні обласної краєзнавчої олімпіади „Мій рідний край”, що відбудеться 26 березня 2014 року, розповів Дудник В.В. – завідувач відділом краєзнавства та методичної роботи.
Завідувач відділом організаційно-масової роботи Омельченко І.А. ознайомив присутніх з інформацією щодо проведення відкритого Чемпіонату Чернівецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді „Підсніжник” та особливостями у організації обласних змагань з велосипедного туризму. 
Методист Кирилюк В. В. ознайомив присутніх з умовами проведення обласних змагань з водного туризму, а керівник гуртка, головний суддя змагань Гуляєв А. В. – з умовами проведення обласних змагань з пішохідного туризму. 
Методистом Дребот Т.В. проаналізовано участь делегацій районів у рейтингових обласних туристсько-краєзнавчих заходах у 2013/2014 н. р.

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Лютий 2019 (152)
Січень 2019 (214)
Грудень 2018 (164)
Листопад 2018 (250)
Жовтень 2018 (175)
Вересень 2018 (85)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше