Главная > Оздоровлення / Сім'я та молодь > Наметовий табір «Бригантина»

Наметовий табір «Бригантина»


8-07-2013, 17:42. Разместил: Moderator

На виконання закону  України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», наказу управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації від 14.05.2013 №152/о «Про затвердження заходів щодо організації змістовного дозвілля, відпочинку та оздоровлення школярів району влітку 2013 року» 1 липня було відкрито районний наметовий табір «Бригантина» для вихованців гуртків туристсько-краєзнавчого напрямку РЦТДЮ, переможців обласних змагань з велосипедного, водного та пішохідного туризму на території туристичного комплексу «Услад» села Ломачинці, Сокирянського району.

Діти забезпечені чотириразовим збалансованим харчуванням, вартість якого складає 50 грн. на одну дитину. В програмі наметового табору змагання з міні-орієнтування, пішохідного та водного туризму, плавання в басейні та в р. Дністер, пісні під гітару, конкурсні ігри, розваги на туристську тематику.

З 5 по 8 липня учасниками наметового табору було здійснено туристсько-краєзнавчий похід по Дністровському каньйону (Новодністровська ГЕС, Василівська ГАЕС, Ожівський острів, Коболчинський музей та Галицький монастир). Попереду дітей чекають екскурсії по мальовничим берегам р. Дністер на катері, туристичному комплексі «Услад».

За підтримки районної влади діти корисно, цікаво та здорово проводять свої літні канікули.

Наметовий табір «Бригантина»Наметовий табір «Бригантина»Наметовий табір «Бригантина»Наметовий табір «Бригантина»

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад