Главная > Оздоровлення / Сім'я та молодь > Відбулося відкриття пришкільного табору "Лілея"

Відбулося відкриття пришкільного табору "Лілея"


1-06-2012, 14:46. Разместил: Moderator
30 травня 2012 року в Стерченській ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району відбулося урочисте відкриття шкільного табору «Лілея». Наші вихователі ознайомили учнів з розпорядком роботи табору, представили всіх вихователів. З першого дня діти із захопленням розпочали активну участь у конкурсах та змаганнях.
У таборі є 5 загонів:
1 «Красивий спецназ»
2 «Пролісок»
3 «Посмішка»
4 «Діамант»
5 «Кока-кола»
За три дня в нашому таборі діти провели весело час. В перший день відкриття табору кожен загін представлявся. Для дітей проводилася гра, яка включала в себе викладання різних зображень, фігур, шляхом розкладання кольорових камінчиків.
Наступного дня діти чекали з нетерпінням, адже літом чого тільки хочеться то це веселитись. Наші вихователі провели цікаву гру « Станції знань». На території школи були розприділені станції, де кожен загін, потрапивши на ту чи іншу станцію, перевіряв свої знання. Станції були різних типів: «Загадкова», «Казкова», «Рослинна», «Математична», «Філологічна». Діти із задоволенням відповідали на запитання.
Третій день для всіх дівчаток був очікуваним. Адже в цей день для них відбувся «Конкурс зачісок». Конкурс складався з трьох частин: 1 - «Найдовша коса» 2 – «Зроби зачіску» 3 –«Представлення зачісок». Не залишилися осторонь і хлопчики. Для них було найбільше задоволення, будучи в складі журі, милуватись красою дівчаток. Журі визначило різні номінації, такі як: «Найелегантніша зачіска», «Модна зачіска», «Національна зачіска» і т.п..Неймовірні враження отримали дітки від конкурсу.
Табір «Лілея» тільки почав зацікавлювати дітей. Попереду нас чекає ще багато відкриттів.

Відгуки дітей
«Нуу…перший раз коли ми прийшли, ми грались, катались на канаті, з кольорових камінчиків складали різні зображення. Приходячи додому, я вже з нетерпінням чекаю повернутись назад.»
Оля, 4 клас

« В таборі нам дуже весело. Не потрібно готувати домашнє завдання, це одна із головних причин. Прихожу в табір із задоволенням. Чекаю чогось нового. Мені сподобався «Конкурс зачісок». Я брала участь і навіть допомагала своїй подрузі робити зачіску.»
Мирослава, 6 клас

Мені дуже подобається в таборі. Мені сподобався конкурс «Станції знань» . Ми відповідали на питання, було дуже цікаво. Я навіть дізнався для себе багато нового. Сьогодні сподобався конкурс зачісок. Ходив в табір і буду ходити із задоволенням.
Артур, 3 клас

Мені тут дуже подобається. Кожен день щось нове, цікаве. Грали різні ігри, співали. «Конкурс зачісок» мені надзвичайно сподобався, всі були дуже гарні.
Стас, 3 клас


Відбулося відкриття пришкільного табору "Лілея"
Відбулося відкриття пришкільного табору "Лілея"
Відбулося відкриття пришкільного табору "Лілея"
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад