Главная > Оздоровлення / Сім'я та молодь > «Концептуальні засади організації відпочинку та оздоровлення дітей 2012»

«Концептуальні засади організації відпочинку та оздоровлення дітей 2012»


28-05-2012, 15:41. Разместил: Moderator
Головне управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації спільно з Інститутом післядипломної педагогічної освіти видали збірник «Концептуальні засади організації відпочинку та оздоровлення дітей 2012».
Посібник підготовлено з метою науково-методичного забезпечення організації відпочинку та оздоровлення дітей. Він містить три розділи: «Концептуально-технологічні засади організації відпочинку та оздоровлення дітей», «Диференційований підхід до діяльності літніх оздоровчих таборів», «Рекомендації щодо утримання дитячих оздоровчих таборів та контролю за організацією харчування дітей».
У першому розділі подано аналіз нормативно-правового забезпечення організації відпочинку та оздоровлення дітей. Представлено основні концептуальні засади діяльності дитячих оздоровчих закладів. Розкриваються особливості оздоровчо-виховного процесу, взаємозв’язок змісту та умов його здійснення. Дається характеристика основних учасників, організації режиму дня, планування та технологій роботи з дітьми.
У другому розділі розкрито диференційований підхід до діяльності літніх оздоровчих закладів. Представлено особливості організації та проведення тематичних змін, а також відпочинку та оздоровлення різних категорій дітей. Представлені матеріали розраховані на директорів дитячих оздоровчих закладів, організаторів оздоровлення та відпочинку.
У третьому розділі подано рекомендації Чернівецької обласної санітарно-епідеміологічної служби щодо утримання дитячих оздоровчих таборів та контролю за якістю харчування дітей. Представлено розпорядчі документи щодо оздоровлення дітей влітку 2012 року, вимоги до правил прийомки ДОТ, режиму дня, гігієнічного виховання дітей, організації роботи методичного та технічного персоналу, опоряджування приміщень та обладнання, організація харчування, санітарно-технічного благоустрою ДОТ.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад