» » Підкорили не тільки нові вершини, а й власне «Я»
Інформація
  • Переглядів: 873
  • Автор: Moderator
  • Дата: 5-08-2013, 09:09
5-08-2013, 09:09

Підкорили не тільки нові вершини, а й власне «Я»

Категорія: Оздоровлення / Сім'я та молодь

Літо в розпалі. Дехто вже встиг відпочити та досягти омріяних висот, а хтось лише розпочинає подорож у світ пригод. А ось школярі Глибоцького району відпочивали та оздоровлювались у районному профільному пересувному туристсько-виховному оздоровчому наметовому таборі «Райдуга». Особливість цього табору в тому, що діти мають можливість піти в справжній багатоденний похід. Так вихованці Глибоцького ЦТКСЕУМ на базі Глибоцької та Луковицької ЗОШ І-ІІІ ст. з 4 по 13 липня здійснили похід І категорії складності Українськими Карпатами по хребті Свидовець і Горганах. 
Під опікою досвідченого керівника Чоботаря О.В. та заступників Ванхали М.К, Лупуляка Д.І. 15 дітей розфарбували свій літній відпочинок яскравими фарбами незабутніх вражень і цікавих пригод. Кожен мав свою мету: хтось хотів просто побувати в горах, хтось шукав нових вражень та відчуттів, хтось — нових друзів. Проте задоволеними залишились абсолютно всі. А успішно пройти похід допомогла згуртованість всіх учасників походу, дружня атмосфера в групі, взаємодопомога та проста дитяча щирість. Найбільше запам'яталось підкорення вершин Близниця, Велика Братківська, Малий Горган, Синяк, Хом'як, побували також і біля витоків Чорної Тиси, милувались красою водоспаду Гук.
Погода підносила свої сюрпризи: дарувала і спеку, і дощ, і туман, почастувала навіть градом. Однак бажання й надалі ходити в гори вона не відбила нікому, бо повертаючись додому діти вже пропонували: «А давайте наступного літа знову підемо в гори і такою ж групою.». Це і є найкращою винагородою для керівників, адже діти щасливі і задоволені повернулись додому, у них з’явилось нове захоплення. А основне – кожен учасник походу зумів самореалізуватись, перебороти своє «не можу» та відкрити в собі потенціал справжнього туриста.

Підкорили не тільки нові вершини, а й власне «Я»Підкорили не тільки нові вершини, а й власне «Я»Підкорили не тільки нові вершини, а й власне «Я»Підкорили не тільки нові вершини, а й власне «Я»Підкорили не тільки нові вершини, а й власне «Я»Підкорили не тільки нові вершини, а й власне «Я»Підкорили не тільки нові вершини, а й власне «Я»Підкорили не тільки нові вершини, а й власне «Я»Підкорили не тільки нові вершини, а й власне «Я»

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (11)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше