Інформація
  • Переглядів: 1207
  • Автор: Moderator
  • Дата: 9-07-2013, 11:34
9-07-2013, 11:34

З природою у серці і душі

Категорія: Оздоровлення / Сім'я та молодь

Літо у розпалі, канікули тривають. На дворі найяскравіша, різнокольорова, багатозвучна пора року. Для дітей вона є самою любимою.

У позашкільному оздоровчо-виховному закладі «Калинка» Новоселицького району кришталеве чисте повітря, світить  ласкаве сонце, буяє ліс. Все це,  і навіть теплий літній дощик, дарують мешканцям табору чудовий настрій і зміцнюють здоров’я.

Табір – любиме місце для дітей, втіха для їх батьків. Адже діти, які відпочивають у таборі мають всі умови для відпочинку, розвитку та оздоровлення.

Вся виховна робота педколективу спрямована на забезпечення змістовного дозвілля та відпочинку дітей, активного спілкування, нових знайомств, задоволення інтересів, зустрічей з цікавими людьми.

І ось табір вдруге в цьому році урочисто відкрив двері ще для 175 маленьких мешканців.

У церемонії урочистого відкриття приймали участь народний депутат України Іван Попеску, голова Новоселицької райдержадміністрації Георгій Нікітович, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Діна Романчук.

Друга зміна обіцяє бути цікавою і корисною. Вихованці табору матимуть можливість не тільки оздоровитись, приймати участь у різноманітних розважальних заходах, а й займатись спортом, купатись у басейні, навчитись плавати.  Тому що гості приїхали із дуже потрібними подарунками: каркасним басейном на 15 тон води і спортивним інвентарем.

Від імені всього табору хочу подякувати гостям за чудові подарунки  і звернути увагу на те, що нинішня влада приділяє велику увагу оздоровленню дітей.

Попереду приємні несподіванки, конкурси, ігри, змагання.

Щасливої дороги просторами літа з природою у серці і душі!

 

Євген Скоробогач, директор ПОВЗ «Калинка»

З природою у серці і душіЗ природою у серці і душіЗ природою у серці і душіЗ природою у серці і душіЗ природою у серці і душіЗ природою у серці і душіЗ природою у серці і душіЗ природою у серці і душіЗ природою у серці і душіЗ природою у серці і душіЗ природою у серці і душі

 


  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (92)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше